Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    m.kasap1 Avatarı

Son Giriş
    19.02-2010
    Saat
    10:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar öncelikle hjerkeze selamlar, ben bu siteyi yeni buldum ve hemen üye oldum ilk izlenimim çok güzel ve yararlı bir site olduğu, kuranlara tebrikler. benim bir sorunum var sizlerin bilgilerinize başvurmak istiyorum, kardeşim 34 yaşında ve %100 bakıma muhtaç, şimdiye kadar sadece askerlik için rapor aldık başkja hiç bir şekilde rapor veya maaş için başvurmadık. sadece annem emekli onun üzerinden bakımılması için sağlık karnesi çıkardık. geçenlerde kaymakamlığa gidip maaş bağlatmak istediğimizi belirttim bizi İzmir Tepecik SSK hastanesine sağlık kuruluna gönderdi, şimdi yarın falan oraya gidicem. Evde sadece annem emekli maaşı alıyor başka gelir yok vede kardeşim bakıma muhtaş. Acaba ayrıca bakım parası bağlata bilmek için ne yapmamız ve nelerle gidip başvurmamız gerek. Bu konuda bizi bigilendirirseniz sevinirim.

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Evde bakım maaşı alabilmeniz için öncelikle hastaneden "ağır özürlü" ibareli bir rapor almanız gerekir

ayrıca;

Evde bakım hizmetinden yararlanabilmek için sakatlığı bulunan kişinin zorunlu ihtiyaçlarını başkasının yardımı olmadan yapamaması ve ailede kişi başına düşen gelirin 318 tl yi geçmemesi lazım.

Raporu aldıktan sonra işlemleri başlatmak için il/ilçe sosyal hizmetler müdürlüğü'ne başvurmanız yeterli.

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2022 maaşı ıcın defterdarlıga, evde bakım maaşı ıcın sosyal hızmetler yanı shçek e başvur onlar senı yönlendırır.