TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    carizma33333 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:56
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bişey tanışmak istiyorum

otizmli oğlumuz için aylık bakım maaşı almak istiyoruz. ilk defa başvuru yaptık maaş kriterlerimize uyduğunu ve haftaya hesap açtırıp hanım'a gelin demişler
    ancak koronavirüs sebebiyle heyet şimdilik eve gelemiyormuş daha sonra gelinir demişler
    biz 4 kişilik bir aileyiz ben tek çalışıyorum maaş kriteri bordrodaki toplam yatan net miktarına mı bakılıyor 3 aydan 3 aya ikramiye yatıyor hesabıma ama net maaşa yansımıyor ikramiye ödemesi diye bordronun üst kısmında belirtiliyor.

Bi de ilave olarak oturmuş olduğumuz ev babamın üzerinde babam ve annemin nüfus nakilleri köyde bulunuyor. kışları yada arada 1 aylığına bazen yanımızda oluyorlar ancak oturduğumuz daire bir dublex dairesi alt katta 1 daire üst kat 1 daire gibi kapılarıda ayrı zamanında babamlar koye gitmeden alt katta kalıyordu. hatta buradaki eşyalarını bile almadılar ve hala mevcutta alt katta eşya var heyet geldiği zaman acaba işte anne babanız da burda yaşıyor gibi anlaşılır mı sorun çıkartabilirler mi
    tam da annemlerin olduğu döneme denk gelirse heyet ziyareti

Bir de benim kendi banka hesabımda para bulundurmam ne bilim yüklü olarak para olması maaşın kesilmesini etkiler mi. Teşekkğr ederim biraz uzun oldu ama yardımlarınızı bekliyorum.

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.086
    Verilen Beğeniler
    1.191

@carizma33333
    maaş + ikramiye gelır hesabına dahıl edılır.çünkü gelir olarak alıon ve bordronda görunuomuş.babanın evınde ıkamet edıon ev senın deil bide köyde ev varmıs.ebm de gelır getırmedıgı sürece bişi olmaz ondan yana sıkıntı yok.ev dubleksmıs annenlerin kaldıgı kapı ayrıymıs ondanda bişi çıkmaması gerekıo.bankadakı para için 2022 de yapılanı bılıomda ebmde nasıl bilmıom.

Üye
    monser Avatarı

Son Giriş
    30.05-2020
    Saat
    12:30
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

walla bizde bakım maaşı alıyoruz tek emekli maaşı var babamın ama mesela benim 20 bin lira param var görüyorlardır bi sorun olmadı şu ana kadar.bide belli bir süre zaten gelir kriterlerini bakmayacaklardı pandemiden dolayı

Üye
    Tevazu1 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İyi günler bende bakım parası alıyorum İnternet bankacılığından altın döviz alım satımı maaşı etkilermi?

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    fatos_40 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:42
    Yaşadığı Yer
    Bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba Biz oğlumuz için evde bakım maaşı alıyoruz. Ben bakıcısıyım. Eşimin üzerine kayıtlı tarla bahçe vs var. Maaş bağlanırken ÇKS den belge aldık verdik. Buraya kadar sorun yok. Şimdi bu tarlalardan birine inşaat yapılırsa ve yapılan ev satılıp bize de atıyorum 40 bin TL düştü. Bu satışı kuruma bildirdik. Bu para hane gelirine eklenir mi? Yoksa tek seferlik satış olduğu için etki etmez mi?