TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Arya18 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Konu eski ama bebegim icin basvuru vermistim. Subatta. Mayisin ortasinda hesabiniza bakin dediler.. E devkette ne zaman gozukur konustugum kisiler var ennazindan kayitlari olmus bende mart bitti hala görünmüyor ortam durumu nedeniyle iotal oldu diye korkuyorum

Üye
    Barda5 Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    20

@Arya18
    Siz ara ara bakın e devlete yinede yada başvurduğuuz vakıf neresi ise telefon açın sorun durumu hesap açın demişlermiydi

Üye
    Arya18 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet hesap cuzdani da götürdüm belegekr imzalattilar smr mayis 15de kontrol edin deidler bir ay olacak en azindan ndan kayıt neden görünmüyor arıyorum sadece bekleyin diyor. Ogrenmek istediğime aknt varmi kayit yapilmis mibu

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.027
    Verilen Beğeniler
    1.119

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Arya18
    şubatta başvuru edıksınsınız pekı ne zaman geldıler ve hesap açmanzı ıstedıler onaylandıgına daır.ebm de ödeme başvuru tarıhinden geçerlı değil.kabul edılen aydan bi sonrakı ay başlar o yüzdrn sordum.eğer şubatta gelıp martta onay verıldı ise mayısta alırsın demelerı dogru nısanda bakım yaparsınzı nısan bakımını mayısda,mayıs bakımını hazırandaalırsınız sistem böyle.e devlette şu an görünmemesı bi anlam ifade etmez siz nisan 25 den sonra bakmaya başlayın. şu an yazmaz.şu an yazanlarmart bakımını yapanların mart aylıgı nısanda görunur 1 ay daha sabredın