Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bana şu linki atarmısınız istanbul için bakıma muhtaç aylığı bağlandımı bağlanmadımı öğrenmek istiyorum ?
    bana temuzun başında bakarsın demişlerrdi fakat bulamdım!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Bülent bey link için tşk
    geçenlerde ben adımı bir listede buldum fakat günlerdir arıyorum bulamadım siteyi altüst ettim yinede bulamadım bütün listelere baktım
    ilkin benim adım yayınlandı fakat şuanda yok silinmiş olabilirmi ?
    ben bakım aylığı hakedip etmediğimi nasıl öğrenirim?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Şuradan kontrol edin
    Belki gözden kaçmıştır... Yoksa, bundan önceki listede vardır belki. Bunu da başvuru yaptığınız yere sorarak öğrenebilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle istanbulda ikamet etmekteyim ben şuanda istanbul dışındayım mardinde bir köydeyim,
    bir kaç gün önce mardin mazıdağı ziraat bankasına gittik ilk bakım aylığı hesaba yatırılmış 468 tl çektik fakat yukarıdada belirtiğim gibi yayınlanan bütün listelere baktım adımı göremedim bunun için çok tedirginim acaba iptal olmuş olabilirmi?
    çünkü mardinde pek çok engelli arkadaşın bakım aylıkları rapor oranları düşük olduğu için bu ay kesilmiş benim rapor oranım % 60.

aylıkları kesilenlere banka görevlisinin deyişiyle %70 altındakilerin kesiliyor diye cevap verilmiş.

Üye
    mevlude Avatarı

Gerçek Adı
    Mevlüde
    Son Giriş
    11.04-2013
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Ümraniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğer istanbul'da ikamet ediyorsanız 0212 442 15 32 yi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mevlude hanım ALLAH günlünde ne varsa inşallah verir
    telefon açtım aktif olduğunu iptal olmadığını cuma günü yeni aylıkların yatırılacağını bildirdiler, tekrar tekrar sonsuz TEŞEKÜR ederim

İYİKİ VARSINIZ

Üye
    PuFFiN Avatarı

Gerçek Adı
    Pelin
    Son Giriş
    20.09-2010
    Saat
    21:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Ümraniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burayı okuduktan sonra verdiğiniz numarayı aradım 4-5 defa meşguldü bende başvuruda bulunduğumuz yerin numarasını aradım. önce eve kağıt gelecek, 2 ay sonra falan yatar dedi anlamadım. hesap falan açtırdık biz nisanda başvuruda bulunmuştuk haziraın 1 inde eve geldiler tüm işlemleri halledik verdiğiniz linklere de baktım ismimiz yok bide biz internetten falan yayınlamıyoruz internetten öğrenemezsiniz dediler ltfen yardımcı olun........

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

İstanbul'da işler baya yavaş ilerliyor.

"İnternette yayınlamıyoruz" diyen memurun kendi bilgisizliği. Zira resmi sitelerinde yayınlanıyor: İSTANBUL İL SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ

Üye
    PuFFiN Avatarı

Gerçek Adı
    Pelin
    Son Giriş
    20.09-2010
    Saat
    21:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Ümraniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Listeye bakıp ismimizi göremeyince telaş oldum .biz haziranın ilk haftası hesabı açtırıp işlemleri hallettik .Yani şimdi eve kağıt gelmesini mi bekleyeceğiz:?