TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafa-toprak Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:48
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bir akrabamız evde bakım maaşı için başvurdu bu ayın 4 ünde gelip gerekli incelemer yapılmış.
    size ziraat bankasından banka kartı gelecek onla çekersiniz kart gelmezse maaş ünü şubeye gidip çekin ordanda kartınızı alın deişler.
    biraz işkilendim bankaya hesap ı kendmiz açıyorduk. son günlerde evde bakımı onaylayanlar hesabı kendinizmi açtınız.
    yoksa kurum kendisimi açtı yardımcı olunuz lütfen bendeallah için yardımcı oluyorum durumları çok kötü çünkü

Üye
    Ugurkrdg Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

3-4 yıl önce bize ziraatt hesabı acın gelin demişlerdi şimdi nasıl bilmiyorum

Üye
    Beylikduzu Avatarı

Gerçek Adı
    Aytuğ
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    13

annem babamın vefatinden dolayı kalan yurdışı emekli maaşını ziraatten alıyor iz hesap açmadık bulunduğumuz ilçenin ziraat bankası şubesine yattı o şekilde devam ediyoruz
    sistemde adınıza bir hesap açılacak siz oradan alacaksınız böyle düşünüyorum diyalizdeki arkadaşta ziraatten alıyormuş

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    766
    Verilen Beğeniler
    716

@mustafa-toprak
    eve gelen heyet yaptıgı inceleme ve hesaplama sonrası durumu uygun olanlara ziraat bankasından hesap açtrıp kuruma verın dıolardı 1 yıl önce böyleydi.herhangi bir değişiklik oldugnu duymadım yine aynı şekildir uygulama.şimdi bunlar senın adına hesap açamazlar dolayısıyla noksan evrak deyıp maaşınız gecıkebilir.siz gidin 5 10 tllik bir hesap açtırın bakıcı kım ise onun adına .zaten zıraat bankasında hesabı var ıse o hesap nosunu götürp kuruma versin. çünkü ödenecek maaş bildirilen hesaba yatırılıo.hesabınızı bilmeden nere yatıracaklar

Üye
    Serkan1436 Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    ~izmir ♡
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    12

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hesabı kendiniz açıp kuruma ibraz ediyorsunuz.