Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cigdem77 Avatarı

Son Giriş
    11.04-2010
    Saat
    16:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Servet Abla,
    Epilepsi hastası olan ablam için google da bir araştırma yapar iken sizin forumdaki yazınızı okudum. Size yanıt yazabilmek için, yeni üye oldum.

Ablam 37 yaşında, 33 yıldır dirençli epilepsi hastası. Günde 10 nöbet geçiriyordu, 7-8 ilaç kullanıyordu. Dokuz Eylül Universitesinde tetkikleri yapılıyordu. Bu nöbetlerden ötürü o da fiziksel bir çok hasar gördü. Bize de sonunda, Ameliyat olmamız önerildi.

Hacettepe Üniversitesinde, Serap Hanım -Nöroloji uzmanı ve beyin cerrahı Nejat AKALIN idi. Orada, beyinden ameliyat oldu 2004 te. Ameliyat sonrası nöbetleri geçti. Günde 1-ilaç alımı yapıyoruz.
    Sizin epilepsi tipiniz için uygun olur mu bilmiyorum, ancak doktorunuz ile beyin ameliyatı olasılıkları hakkında görüşün, belki size de faydası olur.

Bu ameliyat masrafları sigorta tarafından karşılanıyor. Size Allahtan acil şifalar diliyorum, çok geçmiş olsun. Bakım için maaş bağlanmasına da çok sevindim.

Allaha emanet olun. Sevgilerimle.

Üye
    SER-VET Avatarı

Gerçek Adı
    servet
    Son Giriş
    21.08-2011
    Saat
    00:31
    Yaşadığı Yer
    izmir buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim çiğdem kardeşim,ablanın şifa bulmasına çok sevindim...benim durumum daha farklı sanırım,beyin ön ve arka loblarında doku kaybı var bu yüzden de ameliyat çok riskli,% 80 beyin hasarına bağlı felç ve zihin geriliği oluşubilir dendiği için ben olmadım ameliyatı,doktor serap saygı da böylesi bencede daha uygun çünki nöbetler kesin durmayabilir dedi,hayata yinede bu yol arkadaşımla devam ediyorum sevgiler

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234