TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    (ben) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karaman
    Alınan Beğeniler
    430
    Verilen Beğeniler
    41

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Onay verilince maaş yatar heyet ne zaman geldi eve onay verdi maaş yatmaya baslar.
    Evde bakım maaşına geri ödeme yok.
    Geri ödeme 2022 maaşında olur, oda rapor biter yeni rapor alıp kuruma verinceye kadar. Şartlar yerinde ise alamadığı ayları alır

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    20.08-2019
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    913
    Verilen Beğeniler
    224

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Rovenor
    ablası,
    rapor süre dolumu ve adres değişikliği sebebiyle evde bakım aylığın durdurulmuş.
    daha sonra agır özürlü rapor alıp kuruma teslim etmişsin.
    adres değişikliğini de bildirmişsin.

il içi adres değişikliği yaptıysan,
    bu süre içinde hane gelirinde sınırı geçen bir artış olmadıysa,
    bakıcı bakım hizmetini aksatmadan vermeye devam etmişse,
    özetle aylık kesilmesini gerektirecek bir durum oluşmamışsa, geriye dönük alamadığın aylıkları alabilirsin ablası.

evde bakım aylıgı aldıgınız kuruma gidip bir dilekçe yazın ve alamadığınız aylıkları talep edin.

Üye
    Rovenor Avatarı

Son Giriş
    04.08-2019
    Saat
    01:45
    Yaşadığı Yer
    Van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Kalem
    Bende öyle tahmin ediyorum bi arkadaşım geriye dönük aldığını söyledi foruma yazdım ama net cevap alamadım şunuda belirteyim sayın kalem 5 kişilik bir aileyiz eşim ev hanımı il içi adres değişikliği yaptım bunu kuruma geç bildirdim bu durumdada maaş kesildi 4 aydır maaş alamıyoruz net gelirim 2450 tl başkada gelirim yok bu hafta içinde vakıftan heyet adres ziyareti yapacağını söylediler maaş bordronu istediler eve bıraktım bekliyorum bi gelişme yaşanırsa buraya bilgi düşeceğim sanırım yaşadığım olayla ilgili pek bi örnek yok gibi geriye dönük aylıklar alınmaz deniyor genel olarak bekleyip paylaşacağım sizlerle referans olarak kalması adına verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

Üye
    Rovenor Avatarı

Son Giriş
    04.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Kalem

Merhaba bağlı olduğum ilçe sosyal hizmetlere başvuru yaptım oradaki yetkili elimizden geleni yaparız onaylanabilir geçmiş aylara ait ödemeler dedi fakat ben birde cimer üzerinden durumumu anlatan bir yazı yazdım onlarda kuruma ilettiler kurumdan gelen cevap aynen şu şekilde.

İlgi başvuruya istinaden dosya üzerinde yapılan inceleme sonucunda; ...................Müdürlüğünün 16.08.2018 tarih ve 8173 sayılı yazıları ile Engelli Sağlık Kurulu Raporunun biteceğinden dolayı tarafınıza bilgilendirmenin yazıldığı ve 09.11.2018 tarihinde Evde Bakım Hizmetinin sonlandırıldığı, 18.12.2018 tarihli Engelli Sağlık Kurulu Raporuna istinaden Müdürlüğümüz tarafından inceleme yapılmış olup Evde Bakım Hizmetleri Komisyonu hizmetin Onay tarihinden itibaren başlatmasının uygun görüldüğü, rapor süresinin bitiminde müracaatçıdan kaynaklı gecikme olduğu için geriye dönük ödeme uygun görülmemiştir.

Bilgilerinize rica ederim.

Bu şekilde ne yapabilirim?

Üye
    Rovenor Avatarı

Son Giriş
    04.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilginiz yokmu?

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    828
    Verilen Beğeniler
    812

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Rovenor
    rapor süresi dolmadan yenıletıp vaktınde vermedıgınız için maaşınız kesılmış.daah sonra yenıden rapor almıp başvuru yapmışınız bu durumda yenı başvuru tarıhı esas alınır ve alamdıgınız o aradakı maşları verılmez .bağlandıgı tarıhten ıtıbaren alamya başlarsınız.. vaktınde raporu vermemek sizin hatanız. vaktınde yada vaktındne evvel verseydınız maaşınız kesılmez aynen devam ederdı

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12