Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hüesyin Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi günler,benim 11.5.2007 de raporum %70 ağır özürlü kısmında evet yazıyor sürekli ve arkada bakıma muhtaçtır ibaresi evet yazıyor 2022 için ibare yazmıyor.bugün kaymakamlığa 2022 için gidecektim bu raporla bakım aylığına başvursam olurmu,yoksa yeni rapormu çıkarayım.

Üye
    çelik Avatarı

Son Giriş
    21.12-2013
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    bozüyük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ağır özürlü kısma evet ve bakıma mutac yazıyorsa bakım üceti için raporun geçerlidir..

Üye
    Hüesyin Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben azda olsa kendi işlerimi kendim yapabiliyorum yemek banyo gibi sadece evden çıkamıyorum bu parayı almayı hiç düşünmemiştim ama biraz zor durumdayım en azından bir işe girene kadar verilen bu hizmeti almalımıyım.bu arada başka başlık açmamıştım düzenleme için teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Hüesyin Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bugün bakıma muhtaçlık için sosyal hizmetlere gittik vermezler dediler.şimdi 2022 ye başvuracam ama raporumda 2022 ibaresi malesef yok ve babam bağkurlu ve sağlık karnesinden faydalanıyorum öğrenci olarak,24 yaşındayım ne yapmalıyım formda bir arkadaşımızın da bu durumda olduğu okudum.herkese sağlıklı günler dilerim

Üye
    Hüesyin Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kusura bakmayın çok soru soruyorum,bende imümin yetmezliği,ülseratif kolit,ve 10 sene önce akciğer ameliyatı ile parça alndı.oranlara göre en az %20%30%20 verseler hesaplamaya göre %55.2 oranında rapor alabilirmiyim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Rapor oranını bilemiyorum. Ama %40 ve üzerinde olursa, hiç bir geliriniz ya da sosyal güvenceniz de yoksa, 2022 maaşı için -elinizdeki raporla- başvuru yapabilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...