Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Siyabend Avatarı

Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben 2010 yilinda %65 agir ozurlu rapor aldim. bakici ayligina basvurdum maasim baglandi. 3 ay once ayligim kesildi gerekce ise 2011 de 2022 icin aldigim %75 agir ozurlu hayir raporu.ustune gecmise donuk 45 bin lira borc cikarmislar.odeyecek durumum yok ne yapa bilirim cezayi odemesem ne olur bilgilendirirseniz sevinirim

Üye
    Ali 1234 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @siyabent neden rapor aldın elindeki raporla başvursaydın ya 2022 maaşını yüksek alman için %70 üzerinde rapor aldın ve bunu bildirmedin uyanıklık yaparken devlet senden uyanık çıktı sosyal hizmetlerde maaş bağlanırken taahütname imzalanıyor o taahütnameyi okudunmu orda yazıyor engelinde bi değişik lık oldumu olduysa bunu engeç bir ay içinde bildireceksin sen bildirmemişsin ve sana ceza gelmiş benim bildiğim şimdilik itiraz edeceksin bu konuda uzman @Kalem hanım var o cevabı yazacaktır çok geçmiş olsun