Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Ali 1234
    hade gözünüz aydın
    il müdürlüğü hangi tarihte onay verdi?il müdürlüğünün onayını takip eden bir aylık bakım hizmetinin ücretini sonraki ay alacaksınız.
    il müdürlüğü onay verecek.
    onay tarihini takip eden 1 ay bakım hizmeti vereceksiniz.
    bu 1 aylık bakım hizmetinin ücretini de sonraki ay alacaksınız.
    evde bakım aylıkları peşin ödenmiyor. verilen bir aylık bakım hizmetleirnin ücreti hep sonraki ay yatırılıyor.

ilk ödemenizi ne zaman alacagınızı il müdürlüğünü arayarak da öğrenebilirsiniz.

Üye
    Ali 1234 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

KALEM hanım subat18de imza atıldı zannedersem daha önce onaylanmış maaşı mart 15 de alırsın demişler benim hatuna daha öncede yazdığım gibi illaki takip edeceksin işini ben il müdürlüğüne vardım ben senin iş tamam biz seni arıyacaktık dediler ben oraya gitmesem bilmiyorum ne zaman ararlardı kalem hanım bizim maaşı bakım kriterine C kendinden bağladılar zannedersem C bendine tam bağımlıyız kalem hanım birde çocuğa kısıtladık ama resmi işlemlerini ben yapıyorum emeği gecen herkese tşkür ederim özellikle melek hanım size:

KALEM hanım bi şey sorucaktım sen bir ay bakıp sonra ücret veriliyor diyorsun ya manisada öyle olmuyor ben ekim 13de en son maaşı çektim kesilmeden evvel ekim14 itibariyle mmaşım kesilmiş aradaki 13 günün ücreti yatmadı buna ne diyon peki

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

@Ali 1234
    ekim 13'te aylıgı aldıysanız bu demektir ki eylül ayının bakım hizmeti ücreti ödendi. ekim ayı için ise ödeme yapılmadığını söylüyorsunuz. bakım hizmeti için inceleme ve tespitin yapıldıgı tarih önemli burada. tespitin yapıldıgı tarihe kadar ödeme yapılabilir ancak. il müdürlüğünü arayarak ekim ayındaki 13 günlük bakım hizmetinin akibetini öğrenebilirsiniz kesin olarak.
    bir de sizin evde bakım aylıgı itirazınız sonucunda baglandı di mi? yani itirazınız haklı bulundu? böyle durumda alamadıgınız aylıkları da talep edin.

Üye
    Ali 1234 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kalem hanım biz alırken kesildi nedeni özürlünün kendi yaşamını başkasının yardımı olmadan devam ettirebileci yazılı bi şey gelmedi ama bana bu şekil söylendi karara itiraz edebilirsin denildi bende gene siz gelecekseniz etmem dedim hayır biz gelmicez dediler neyse ben dilekçe yazdım dilekçede nasıl oluyorsa engeli mental retardasyon olan biri hemen iyileşiyor doktorun bu rahatsızlığın çaresiyok iyi bir eğitimle ancak ilkokul birinci sınıfa giden bir çocuğun seviyesine getirilebilir dediğini aynen yazdım ayrıca ıqsu 35/49olduğunu belirttim yani bilimsel olarak çaresi olmayan hastalığı bir günde düzelttiniz dedim hakkımıntekrar geri iade edilmesini bildirdim süreç okadar hızlı ilerledi ki bir hafta sonra aynı memurlar geldi bi şey demediler belli bi zaman geçince sordum onaylanmış şubat 18de imza atıldı eski dosyayı kapatmışlar yeni dosya açmışlar almadığımız aylıklar için bi talepte bulunmadım belki gene arıza çıkarırlar

Üye
    Ali 1234 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Kalem hanım ilk maaşımız yatmış ama bir aylık neyse gözümüz aydın emeği geçen herkese özellikle @Kalem size çok tşkür ederim yakın köyden bir arkadaşın da kesilmiş ama o mahkeme ye gitmiş kazanmış ona toplu ödeme yapmışlar @Kalem

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12