Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    carlosvela Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    20:12
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhaba. Arkadaşlar benim annem zihinsel engelli ve bir bakım evinde kalıyor babam vefat etti ve evin tek cocuguyum. Annemin babamdan kalan bir emekli aylığı var ve bu insanın vasisi benim. Şimdi soruma gelecek olursak ben çalışmak istiyorum fakat hane başına düşen gelir diye bir şey var sanıyorum 1200 civarı bir parayi geçmemesi gerekiyormus. Ben eğer bir ise girersem annemi ordan cikarirlarmi haneye düşen miktarı aştigimiz icin. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

@carlosvela
    eger çalışmaya başlarsan ve çalıştıgın takdirde hanede kişi başına düşen aylık gelir 606,95 TL ( 2015 yılı 2. altı ayı için geçerlidir bu miktar. 1 Ocak 2016 itibariyle yeniden belirlenecektir.) üstünde olursa bakım evine ödenen ödeme durdurulur.

çalışmaya başladıgın takdirde bu gelir değişikliğini en geç bir ay içinde aile bakanlıgı il müdürlüğüne bildirmekle mükellefsin. aksi takdirde hukuki işlem yapılır.

Üye
    carlosvela Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    20:12
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok tesekkur ederim saolun.ben işe girersem bütün parayı da bakım evine vermek zorunda kalacam o zaman zor çok zor .asgari ücretli ise girersem maaşı bakım evine verecem .

Başlığın Etiketleri