Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Abim için evde bakım aylığı için uğraşıyoruz. En son kaymakamlıktan geldiler eve baktılar. Benim maaş bordromu istediler verdim ama emekli babamın da maaş bordrosunu istiyorlar. Babam 6 senedir eve gelmiyor ama görüşüyorum ben. Kaymakamlık ya muhtardan kaydını sildirin ya da maaş bordrosunu gönderin dediler. Şimdi babam ile annem resmiyette evli gözüküyor. Babamın maaşı bizim eve gelmiyor/girmiyor. Şimdi ne yapalım babamın kaydını sildirelim mi; yoksa babamın da maaşı göz önünde bulundurup maaş bordrosunu mu çıkartıralım?

@Kalem; abla eğer evdew 4 kişi yaşıyorsanız abinin engelli maaşı kesilir demişti. Allah göstermesin anneme vefat ettiğinde kesilen engelli maaşını tekrar bağlatmak için tekrar rapor gerekir mi? Evde bakım aylığı annem yerine kime verilir? Ben çalıştığımdan için bana verilmez herhalde.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

babanın ikamet adresi sizdeyse babanın geliri hane gelirine katılır ve babanın maaş bordrosunu göstermek zorundasınız.
    babanın ikameti sizdeyse siz sildiremezsiniz. baban yapmalı bunu.

annen vefat ederse gibi olasılıklar üzerinden şimdiden hesap yapmaya gerek yok. Allah gecinden versin.
    durum değişiklikleri oldugu takdirde zaten buradayız ve gerekli fikir alışverişinde bulunuruz.

NOT: lütfen soruların oldugunda değişik yerlerden aynı soruyu yazmak yerine bir başlıkta yazmaya çalış ablası... bu şekilde hikayenin ayrıntılarını takip etmem kolaylaşır.

Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cok tesekkur ederım ılgı ve alakan ıcın