Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derbeder47 Avatarı

Gerçek Adı
    Nizamettin
    Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben Ağır engelli şizofreni hastasıyım Ablam bana baktığı için bakım parası Alması için başvuru yapacaz
    engelli Raporumu 2010 da Aldım Raporum sürekli yine yeni Rapor istemezler demi çünkü Raporum sürekli bir de ne kadar sürede bakım parası bağlanır
    şimdiye dek niye başvurmadınız derseniz çünkü devlete göre şimdiye dek zengindik evde üç kişiydik kişi başı gelirimiz fazla düşüyordu şimdi Ablam bizimle beraber yaşıyor şartlar oluştu başvuracağız bu konu hakkında yol göstermenizi istiyorum saygılar.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

@derbeder47
    çok gerekmedikçe yeni rapor istenmez. yeni rapor istemeyeceklerdir sizden.
    rapor ve geliriniz uygunmuş. ama bunlar yetmez. bakıma muhtaçlık kriterlerine de uygun bulunmanız şarttır. aksi takdirde evde bakım aylığı bağlanmaz.
    bakıma muhtaçlık kriterlerini inceleyin lütfen:http://www.engelliler.biz/forum/evde...riterleri.html

başvurunuzu yaptıktan sonra bakım hizmetleri degerlendirme heyeti hanenize gelecektir. tüm iş ve işlemlerin ne kadar süreceği de başvuruların yogunluguna göre değişir. bunun için bir şey söylemek zor.

Üye
    derbeder47 Avatarı

Gerçek Adı
    Nizamettin
    Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kalem hanım teşekkür ederim selamlar saygılar.