Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sibel arkadaşıma söylediklerine katılıyorum herkes hakkını sonuna kadar arasın

Yasaklı Üye
    ögretmen- Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet jawsman kardeş senden özür dilerim. konuyu tam olarak kavramadan yazmışım. sibel hanımada ayrıca tşk ederim çok güzel ve aydınlatıcı yazmış. ssk lı olman kanunen senin almana engel degil. evet 3 kişilik bir aileye 800 ytl maaş yetmez. ve hakkını sonuna kadar ara kardeş burada gelişmeleri yaz bizimde bilgimiz olsun sevgiler

Üye
    jawsman Avatarı

Son Giriş
    15.10-2012
    Saat
    17:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mustafa bey ortada ozur dılencek bırsey yok zaten rahat olabılırsınız olur boyle seyler evet dun baglı bulundugum ıl mudurlugune gıttım onlarda bır yanlıslık yaptıklarını kabul ettıler ve tekrardan dosyayı actılar eve yenıden heyet gelıcek ve bakım maasım baglancak bızzat mudurle konustum bu konuyu hepınıze tesekkurler arkadaslar ozellıkle bulent abı sana tesekkur edıyorum

Yasaklı Üye
    ögretmen- Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

jawsman kardeş senin adına çok sevindim. gelişmeleri bizimle paylaş

Üye
    salim52 Avatarı

Gerçek Adı
    salim kaykusuz
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    13:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

merhaba arkadaşlar benımde sorunum başsettiginız durumdayım agır özrlu oldugum için bir işe girip calıaşamadım bir şirket tarafından ssk ödenıyor maaaş felan almıyorum işci gözükmekteyım evde bakım maaşi için rapora başvurdum 89 agir derecede rapor verdıler eve giren gelır mıkrımızda 300 gecmıyor acaba ssk lı calışanlar alamıyor diye bir duyum aldım ve şu anda evraklarımı dondurdum acaba sizce tekrar muracat etsemmı evrakları doşatırayımmı bende bu maaaşdan yaralanabilirmıyım.....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Yeniden dene Salim... Gerçi evde çalışıyor olmak önemli bi avantaj ama, sonuçta dışarda çalışmayı kısıtlayan bir mevzuat da yok. Sadece memurları ikna etmek zor!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    jawsman Avatarı

Son Giriş
    15.10-2012
    Saat
    17:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet dostum yararlanabılırsınız eve gıren toplam gelırı kısı basına boldugunde 318 tl yı gecmıyorsa sıgortalı da olsan alabılırsın sen dosyanı tekrar hazırla yenıden basvur eger kabul etmezlerse yukarıda oturan boganın bana yolladıgı dılekce ornegıyle basvur tekrar ben ustune dustum bımer aracılıgıyla basbakana mektup yazdım sosyal hızmetler genel mudurlugune maıl attım ayrıca ozurlu daıresı baskanına bızzat maıl attım ve bu ısı cozdum sende ustune dus derım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12