Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ezgili dünyam Avatarı

Gerçek Adı
    Kızımın adı Ezgi
    Son Giriş
    11.08-2015
    Saat
    00:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kızım 21 yaşında ve down sendromlu, baba vefat etti. benim gelirim engel olmasın diye kızımın ikametini ve teyzesi ve kuzenin ikametini aynı binada alt kata aldırdık. Ben yada teyzesi farketmez bakım ücreti alabilirmiyiz. Benim gelirim yansırsa limit aşımı oluyor.

Üye
    TAMER Avatarı

Gerçek Adı
    Tamer
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    14:02
    Yaşadığı Yer
    T.C
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Siz kızınızla 2 kişi aynı evde kalır ve siz bakıcı maaşı için müracat ederseniz temmuz 2015 606.95*2 =1231.9 tl aşan maaş kira vb geliriniz varsa bakım maaşı baglanmaz. Kızınız teyze kuzen ile aynı evde kalırsa eve giren gelirler miktarı evde yaşayan kişi miktarına bölünür 606.95 tl altında kalırsa olur.ama anne yukarıda kızı aşagıda teyze kuzenle yaşarsa teyzede bakıcı olursa olur gibime geliyor.anne teyzenin evinde bakarsa açıkça biz maaş için böyle yapıldıgı meydana çıkar olumsuz olabilir.bazı bilgileri sosyal hizmetlerin yetkisi oldugu yerden sizin tüm bilgilerinize ulaşa bilir maaş adres evde yaşayan kişi sayısı mal varlıgı gibi..

Üye
    ezgili dünyam Avatarı

Gerçek Adı
    Kızımın adı Ezgi
    Son Giriş
    11.08-2015
    Saat
    00:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim gelirim geçiyor zaten o sebep ayrı dairede gösterdik. Doğru olan sey, ben çalışıyor olduğum için doğduğun dan beri teyzesi baktı kızıma. heyetin canı ne isterse öyle yapıyor. benim durumumda olup alan çok kişi var ama biz alamadık. olsun çocuklarımız canımız bizim her şekilde başımızın tacı.