Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Dvrm2 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Akülü sandalye indirimi alabilmek için hangi kurumlarda neler yapılması gerektiği hakkında bilgiye ihtiyacım var.

Üye
    Dvrm2 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Önce satıcı firmadan kendi paranızla aracı alıyorsunuz. Devlet 2.500 TL karşılıyor. Satıcı firma, devletin ödeme yapması için sandalye kullanabileceğine dair heyet raporu istedi. Aldım. Sonra ne oldu? Firma,"ben size heyet değil, malzeme raporu lazım dedim" dedi. Cinayet işleyebilirsiniz o an, sakin olun. Bugün de malzeme raporu alacağım. Yani işin özü; Bir dezavantajlının başına gelecek en kötü şey, Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında doğmaktır. Sevgilerle...

Üye
    bilgeadam Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    satıcı doğru söylemiş önce akülü kullanabilir raporu alıp ordan akülü araç reçetesi çıkartmanız gerekiyor ordan sgk tophaneye dr onay yaptıracaksınız eğer sgk munun elinde sandalye varsa size sandalye verecekler yoksa başka firmadan alıp sonra parasını alacaksınız