Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aslanturk Avatarı

Gerçek Adı
    tayfun
    Son Giriş
    23.05-2015
    Saat
    01:53
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben 32 yasındayım asgarı ucretle calısıyorum maasım net 1200 lıra cıvarı bodromda yazan bu,ananeme kımse bakmıyor cocukları var bakmıyor koyde kalıyor ben getırıcem yanıma tabıkı bı sosyal guvencesıde yok o yuzden saglık gıderlerıde olucak tabıkı ben karsılayacagım,aılede 3 kısıyız su an ben esım cocugum,ananem 90 yasında kendı ıhtıyaclarını karsılayamayacak durumda omurgası bukuldu resmen l bıcımde gezıyor kulakları duymuyor kendı ıhtıyaclarını karsılayamıyor ,devlet ıllakı bı yontem vermıs bende bu yardımdan yararlanıp ananeme daha ıyı bakmak ıstıyorum devlet bana bu konuda yardımcı olurmu bakım aylıgı verırmı, 100 de 45 cıvarı 3 sene once heyet raporu var ama omurgası dahada egıldı su an ıyıce muhtac oldu yardımlarınızı beklıyorum ne yapmalıyım

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Raporun %50 üzeri ve ağır özürlü ibareli olması gerekmektedir.Bu şekilde rapor alabilirseniz başka geliriniz yoksa 3 kişiye 1200 tl gelir kriteri yönünden uygun.
    Elinizdeki rapor olmaz,üstteki kriterlere uygun yeni rapor alırsanız torunun ya sa torun eşinin bakıcı olmasına mani durum yoktur.

Üye
    Hoop Avatarı

Son Giriş
    27.12-2015
    Saat
    18:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sigorta primlerimin yatması...

Babam ağır hasta, bakmak durumundayım,
    sigorta primlerini bir şekilde yatırablir miyiz.
    ne yapılması gerek.

evde yakınlarına bakanlara sigorta yapılacak diye bir yasadan bahsediliyor, çıktı mı, nasıl uygulanıyor