Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hanede kişi başına düşen aylık gelirin 572,64 TL'yi geçmemesi gerekiyor ablam:http://www.engelliler.biz/forum/evde...elli-oldu.html

siz hanede 3 kişisiniz. toplam geliriniz diyelim ki 1700.
    1700/3 =566,66 TL eder. bu da 572,64 TL'den az oldugundan gelir uygun çıkar.

Üye
    SUDE-06 Avatarı

Gerçek Adı
    SUDE-06
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tuğba-hasret merb acaba sıze gelen bu gerıye dönük cezayı ödedinizmi afmı ettiler son durumu ne ettınız bızı bılgılendırırmısınız lütven

Üye
    tuğba-hasret Avatarı

Gerçek Adı
    sevgi korkmaz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir/bayraklı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Melek hanım selamünaleyküm biz bugün aile sosyal politikalar müdürlüğüne gittik ve bize maaşımda kaçtane icra var ve kaç bankaya icra ödemesi yapıyoruz bunu belgelememiz ve ev kira kontratımızı ek olarak itiraz dilekçesiyle birlikte aile sosyal politikalar müdürlüğüne getirmemiz istediler onlarda valiliğe göndwrceklermiş valilik bu parayı ödeyemiycemiz konusunda inceleme başlatılcakmış ve valilik inceleme sonucunda karar verilcek dendi bize

SUDE -06 MERHABA AFFEDİLMEDİ BULUNDUĞUNUZ AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR MÜDÜRLÜĞÜNE GİDİN SİZE ÇIKARTILAN NET BORÇ KAĞIDIYLA BİRLİKTE İTİRAZ ETMEK İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEYİN SİZDEN GEREKLİ EVRAKLARI VE DİLEKÇE İSTİYECEKLER

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

Aleyküm selam

tekrar evde bakım aylığı başvurusunda bulunacagınızı da söylediniz mi peki?

Üye
    tuğba-hasret Avatarı

Gerçek Adı
    sevgi korkmaz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir/bayraklı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

söyledik ama ilk önce bu borcun halledilmesi gerekiyomuş sonra tekrar başvuru yapabilirmişiz yalnız tekrar maaş aşımı gibi bir durum yaşanırsa içinden çıkılmayan bir durum olur sizin için dediler

melek hanım şu an bir sorunumuz var oda zor halledilir bu ev sahibimle aramızda az önce yanına çıktım kontrat hazırlamak için adam öyle biri ki nemrut biri kontrat hazırlamak istemiyo korkusu stopaj vergisi ve yıllık vergi vermemek için kontrat ı imzalamadı durumu anlattığımhaldebende kızdım kirayı vermedim maaşıma tedbir kondu bu evraklar olmayınca maaşımıda çekemiycem sana nasıl kiramı vercem dedim sesi çıkmadı (allahım beni affedsin allahım bu bektaş kulunu aff et diye allaha yalvarıyorum )yalan söyledim belki yumuşar diye ama adam vergiden kaçmak için benim maaşımdan vazgeçti varmı böyle bişey

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @tuğba-hasret
    kira kontratı meselesini il müdürlüğüne soyleyin siz. bir çözüm bulurlar.

ya siz mesai ile birlikte bile şu an sınırı geçmiorsunuz. 1700 alıyorken bile. iş değişikliği yaptıktan sonra bildirmediniz ya vaktinde. gelir değişikliğini bildirmediğiniz için mi borç çıkarttılar acaba? neyse itirazınıza cevap gelsin hele bi.
    yalnız bu arada başvurunuzu da almaları gerekiordu engel yok ki. borcununuzun olması başvurunuzun alınmasına engel değil.
    alo 183'ü arayıp bu durumu anlatın ve sorun lütfen.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12