Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 35 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ozcanerkus

bravo sana kardeşim bakım maaşıyla lüks araç alanımı ararsın gidip daire alanımı ararsın işin garip tarafıda kimse sormuyor yahu kardeşim 1700 maaşla 5 kişiye bakıyorsun son model jeep alıyorsun bu nasıl oluyor demiyorda millet yol gösteriyor ondan sonra forumdada rastladık adam gitmiş son model araba almış bakım aylığı kesilmiş eee satıyorum niye ? maaşım kesildi o yüzden demekki senin o paraya ihtiyacın yok kardeşim bırakın ihtiyacı olanlar alsın

Üye
    must_rock Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    20.06-2017
    Saat
    20:22
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Helal olsun ozcan erkuş Allahı unutuyoruz ama o yapilanlari gôrüyor engelli olmak hem bireye hem yakinlarina bir imtihandir tabi bilene

Üye
    nazmican Avatarı

Gerçek Adı
    ercan can
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    nigde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ozcan erkus kardesim bi kere 1730 + 800 bakim parasi eder 2530 sonra benim zaten arabam vardi uzerine kredi kullandim vede aldim .hem birde ortada jeep falan yok senin dedigin araba 250 binlira.binek bir jetta bundan pahali .sanki usulsiz aliyormusum gibi yazmissin ALLAH sanada versin kardesin arabamin ruhsatini ve kredi exremi shck verdim varsa bir usulsuzluk memurlar geregini yapar

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

saçma sapan konuşup milletin asabını bozma burda yıllarını vermiş kalem apla insan gibi cvp yazmış olumlu yazmış alabilir diyor senin yazılarını okuyorum hep negatif yazıyorsun seni ilgilendirmez özcenarkus

Üye
    soner07 Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    20:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu işler çok karışık bulunduğum bölgede birisi yeğeni adına c200 mercedes aldı hem 2022 hem evde bakım alıyormuş her hangi bi kesinti yok araç 190 bin tl civarında indirimsiz

Üye
    ozcanerkus Avatarı

Gerçek Adı
    kafkas kartalı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@paranoya sen hakketen okuma özürlüsün ya ben haksız yere alanlardan bahsediyorum.alırsınız almazsınız banane herkes kendi durumunu biliyor o parayı hak edip etmediğinide biliyor benim hakkımda hep olumsuz yazıyor demişssin ben %91 ağır engelliyim göğsümden aşağısını kullanamıyorum ama ben bu durumda bile olumsuz düşünmüyorum evde bakım parasıda almıyorum o özelden yazdığın piç lafınıda sana iade ediyorum yarası olan gocunur seninde yaran var demekki zoruna gitti.haksız alınan her para haramdır ister engelli ol ister başbakan bu dünyada bunun cezasını çekmezsen Ahirette Allah adildir bunun hesabınıda sorar en tepedekinede en aşağıdakinede.

Üye

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

sen niye almıyon %90 özürlüsen devletten zenginmisin büyük ihtimal şartların tutmuyor ondan alamıyorsun sonrada millete sataşıyorsun 11428065 10152958748361167 4951675104978677425 n?oh=3e4a2eb0da2c37d8434a3134bc866cfc&oe=56398D4F - Volkswagen Tiguan tarzı bir araba alsak bakım parası kesilir mi?

halkın seçtigi millet vekillerinin durumu böyle bunlara ses çıkaran yok

hakkız yere alanlardan bahsediyorsun ben haksız yere alan duymadım hiç bırak almayı yatalak olan hastalara doktor agır özürlü raporu bile vermiyor doktorun şerefsizligi de bu + agır özürlü raporu alsanda bu sefer memurun insiyatifine bırakılmış eve gelen 2 memur canı isterse baglıyor canı istemezse baglamıyor

benim ne yaram olacak benim %80 raporum var zaten şizofreni hastasıyım

Üye
    ozcanerkus Avatarı

Gerçek Adı
    kafkas kartalı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

senin anlayamayacağında bu zaten devlet dediğin şahıs değildir yani zengin değildir ben haksız alan çok gördüm üstündeki daireyi başkasının üstüne ypanmı dersin heryere yardım etmek için başvurup çalışan insanlardan daha çok geliri olanmı engelli diyince millet dilenci yoksul ezik diye bakıyor sırf bu şerefsizlerin yüzünden senin kaç milyon kişinin bakım parası aldığından haberin yok galiba yine söylüyorum ben haksız yere bu parayı alanlardan bahsediyorum ihtiyaç sahibine bu para anasının ak sütü helaldir .ben almıyorum vermedikleri için değil benden daha çok bu paraya ihtiyacı olan engelliler olduğu için ben ihtiyaç sahibi değilim sadece ellerim tutuyor ve kendi paramı kendim kazanıyorum kimseyede muhtaç değilim maddi olarak bakım parası almak içinde hiç başvurmadım.sen tutturmuşsun yok milletvekilleri alıyor başbakan çalışıyor başbakan çalıyorsa burda adalet önünde hesap vermezse Allahın huzurunda verir.

Üye
    geceyry Avatarı

Gerçek Adı
    TAHİR KARAPÜR
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    19:09
    Yaşadığı Yer
    HATAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

@nazmican canım abim hayırlı olsun milleti takma. Cok güzel araba almışsın. Bende tekrardan sıfıra yöneldim. Bir evimiz var onu satıp kardeşim adına alacağım. Senin araçtan istiyordum ama engelli kardeşimini inip binmesi sıkıntı oluyor yüksek araçlara.Şuan bende Land Rover var 25 milyara onuda satacam. Normal fiyati 74 bin olan bir passat alacam Allah kısmet ederse. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun..

Üye

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

Milletin moralini bozuyorlar hayırlı olsun arabanız halkımız en iyilerine layık

Üye
    navim Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin ulus
    Son Giriş
    06.10-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3

Arkdaşlar bende bu konudan muzdariptim bilmere yazdım kesilmez dediler gittim mazda 3 aldım . Onların derdi şu bana bildiriyor musun??? bu aracı nasıl aldın??? mesela bu sen dersen ki 30 bin i peşin gerisi kredi keserler, neden??? 30 binin varsa bi yerden gelirin var demektir. Bu tür olaylara dikkat ettiniz mi hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.

Üye
    Master Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    IZMIR
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    31

Kesilmez arkadaş. Gelir getiren bir mülk almadığın taktirde hiç bir şekilde maaşlar kesilmez.
    Ayrıca ister otel alırsın ister araba ister ev. Kimse kimsenin aldığına karışamaz. Demokratik bir ülkede yaşıyoruz.

Üye
    navim Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin ulus
    Son Giriş
    06.10-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3

Master;

Hocam kesilenler var soylediginize katılıyorum öyle olması gerek fakat ne yazıkki demokratik görünen bi ülkede yaşıyoruz. .

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

@Master
    2022 aylığı alınan bir hanede kişi başına düşen aylık gelir 303,47 TL altındayken otel, araba ve ev alınabiliyorsa,
    evde bakım aylıgı alınan bir hanede kişi başına düşen aylık gelir 606,95 TL altındayken otel, ev alınabiliyorsa sorun yok tabi

ama ilgili kurumlar beyan edilen gelire bakar, sonra da otele motele, eve, arabaya bakar yahu beyan edilen gelir bu, bunlar neyle alındı der yani
    geliri didik didik ederler. resmi ya da gayri resmi her ne ad altında olursa olsun her gelir hesaplanır. hanede kişi başına düşen aylık gelir sınırı aşmıyorsa aylıklara devam. aksi takdirde kesilir.
    (otel konusuna girmiyorum. bu aylıkları alanların oteli olması imkansız. olsa bile aylıkları alması imkansız. gelir kriterleirni aşarlar)

daha önceden evi, arabası varken işini kaybetmiş iflas etmiş çalışmıyor da olabilir vatandaş. bu konu ayrı tabi
    önemli olan hanede kişi başına düşen aylık gelir ne durumda?

Üye
    cemalkonakli Avatarı

Gerçek Adı
    cemal
    Son Giriş
    15.01-2016
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Kalem 1000 tl maaşım olursa veya max ne kadar olmalı gelirimiz?
    evli ve 2 çocuk var evde 4 kişiyiz eşime 2022 bağlanır mı?
    veya hesaplaması nasıl? yardımcı olabilir misiniz?

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon