Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    berkecan12 Avatarı

Gerçek Adı
    berk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese iyi akşamlar. ben devlet memuruyum vasi yolu ile engelli oğlumun bakımını annaneye mahkeme kararıyla verdim maaş bağlansın diye ve maaş bağlandı. yanlız çocuğuma ben kedi evimde bakıyorum geçenlerde vasisi annane olduğundan eve kotrole geldiler ve etraftan sormuşlar komşulara burada yaşıyomu böyle bir engelli varmı diye komşularda herşeyden habersiz arada gelir demişler ve maaş kesildi. tekrar inceleme isteye bilirmişim nasıl olacak ne gibi yol izlemem lazım tekrar maaş bağlanması için. annaneyi ve engelli oğlumun oturumunu yanıma alırsam hesaplamayı kurtarıyor. yanıma almak kolaymı alınabilirmi yardımlarınızı bekliyorum..

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    331
    Verilen Beğeniler
    89

bir kere yapılan işleme itiraz etseniz bile sonuç alamazsınız çünkü yapılan işlem gayet yasal. Evde bakım aylığı bakıcıya 7 gün 24 saat bakım hizmeti karşılığında verilir. Ama bakıcı (anneanne), bakım hizmeti vermemiş/aksatmış. Çünkü çocuk sizle kalıyormuş. O yüzden aylıgın kesilme işlemi yasaldır.
    eger anneanne ve oğlunuzun ikametini size aldırırsanız ve kişi başına düşen aylık gelir 540,47 lirayı geçmiyorsa (2014 yılının 2. altı ayı için geçerli bu rakam da. 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle yendien belirlenecektir.)
    anneanneyi ve çocuğu ikametinize aldırın. ikamet adresleri sizde göründükten sonra il müdürlüğüne tekrar başvurun. Eğer gelir kriterleriniz uygun bulunursa evde bakım aylığı tekrar baglanır.

Üye
    berkecan12 Avatarı

Gerçek Adı
    berk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yorumunuz için teşekkür ederim..