Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ADANA_01 Avatarı

Gerçek Adı
    SAVAŞ YAMAN
    Son Giriş
    28.09-2014
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    HATAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm arkadaşlar babam ve annem 65 yaşlarında iki yaşlı insan ve yanlarında kalan kimse yok babam diyaliz hastası annem ise şeker,tansiyon ve beyin damarlarında tıkanma var.sorum şu babam emekli devlet memuru ben ve diyaliz hastası bende oğluyum memurum babam bakmakla yükümlü değilim normal şartlarda ama bu iki yaşlı insana bakacak kimse yok dost ahbab falan hepsi hikaye ne yapmam gerek bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden herkese teşekkürler.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    168

anneniz babaniz duskun durumda oldugunu sizin bakiminiza ihtiyaclari oldugunu belirleyen bir raporla tayin isteyebilirsinizonlarin bulundugu yere. boyle bir hak oldugunu biliyorum.

Üye
    hüseyin duran Avatarı

Son Giriş
    27.11-2015
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam arkadaşım zor bu durumlar fakat çok güzel araştırıp iki model huzur evi modelleri var araştırırsanız bu tip yerlerin insan hayatını kolaylaştırıcı olduğunu bu tip yerlerin çok gerekli olduğunu göreceksiniz eş dostla tanıdık akraba geçiçi çözüm hem kimsenin paraya ihtiyaç yokki paranın hatrına bile bakmıyorlar allah kolaylık versin bilirim zorluklarını.