Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    umudum25 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar hala uyanamadınız mı hala neyin beklentisi içerisindesiniz? Yok torba yasasından şu hak verilecek yok bu verilecek gördük çıkanları şimdiye kadar ne verdi ne gördünüz de şimdi konuşuyorsunuz. Özürlülere bunlardan önce verilen haklar şu anda ellerinden tek tek alınıyor kısıtlanıyor adeta ölüme terkediliyor. Nasıl mı benim erkek kardeşim tekerlekli sandalye bağımlısı 15 senedir aldığı 3 aylık özürlü maaşı geçen ay kesildi neden mi torba yasası dediğiniz o kanunlar sonucu. önceden özürlünün durumuna göre maaş bağlanıyorken yani çalışmıyorsa başka geliri yoksa bu engelliye maaş bağlanırdı ama şimdi kişiye göre değil aileye göre yaptılar aileye giren maaş var mı var o zaman sana 3 aylık engelli maaşı da bakım aylığıda yok diyor yüce devletimiz peki eve gelen maaş ne kadar? annenin aldığı vefat etmiş eşinden dul aylığı ve kızının çalışıyor olması devlet diyor ki bu maaş size yeter özürlünüze maaş vermemmmm. İşte bire bir yaşadığımız sıkıntı budur sosyal devlet dul maaşı çok görüyor engelliye annesine ve 3 kardeşine yani 5 nufuslu abir aileye bu kadar yeter diyor. hani ya bakım aylığı o da yok ilk başlarda aldık 4 ay sonra bunuda kesti çıkardığı kanunla insanların gözünü boyayıp sonrada elinden alıyor bu insanın ilaç hastane dr masrafları ne olacak ne halin varsa gör diyor bu nasıl bir vicdan nasıl bir adalet biri buna cevap versin lütfennn

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

umudum Güzel Özetlemişsin sana Cok Katılıyorum Bu Konuda Ve Bu Devleti Kınıyorum. Haksızlıklar İçin .

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dünyanın her yerinde hukuk güçlüyü korumak için vardır gariban için niye kanun yapsınlar fazla hayal kurmayın zengin sefasını fakir cefasını yaşamaya devam edecek hani bir hikaye vardır azrail adama gelir ve sana müjdem var bir oğlun daha olacak der adamda sen elimdekini almada müjden senin olsun der siz dua edin elinizdeki gitmesin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12