Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mustafa22 Avatarı

Son Giriş
    17.07-2014
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle herkese iyi günler benim şöyle bir sorum olacak sizlere , babam %97 özürlü annem babamın üzerinden evde bakım parası almaktadır. Ev kedimizin evde 4 kişi yaşamaktayız ben dahil. Şuan sadece babamın emekli maaşı var gelir olarak asıl sorum şu olacaktır ben sigortalı bir işe girdiğim anda ailemin maaşı kesilecek ben evden ayrılıp yine İstanbul ilinde başka bir ilçeye işe gireceğim semtte kiraya çıksam bu durum ailemin evde bakım parasını engeller mi ? Bunun için nasıl bir yol izlemeliyim ? İşe girmeden önce adresimi değişip mi işe girmeliyim? sosyal politikalara bunu bildirmeli miyim ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    Aşkın_Gözyaşları Avatarı

Son Giriş
    19.08-2017
    Saat
    21:18
    Yaşadığı Yer
    sevda şehri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Önce taşınıp ikameti aldırıp sonra işe girerseniz aileniz bu durumdan etkilenmez fakat sizin gidişinizden sonra evdeki gelirler 3 kişiye bölünecek ve kişi başına 540 lirayı geçmiyorsa sorun olmayacaktır, ikamet degişikligini bakıcı olan kişi mutlaka sizin evden gittiğinizi taşındığınızı sosyal hizmetlere bildirsin, dedigim gibi kişi başına düşen gelir geçilmiyorsa bir sorun olmayacaktır.

Üye
    Mustafa22 Avatarı

Son Giriş
    17.07-2014
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkür ederim emekli maaşı 1200 tl ben gidince 3 kişiyi bölünce 400 tl düşüyor kişi başı geçmiyor yani çok sevindim sağolun bilgilendirdiğiniz için tekrar teşekkürler..

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yalnız genede dikkat edin sınıra yaklaşıyorsunuz sadece emekli maaşıda değerlendirilmemiş olabilir bazan giderlere bile bakıyorlar