Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sorunum : 1
    ben çalışıyor görünüyorum yani ssk lıyım evde bakım için başvuruda bulundum başvuru tarihim 20 Haziran 2008 hala bir cevap alamadım.
    ssk lı olduğum için bir sorun olurmu? yani çalışıyor gösteriliyorum.
    evde 4 nufustan oluşuyoruz. nekadar maaş aldığımıda bilmiyorum çünkü hiç maaş vermediler.

sorunum : 2
    eşim diyaliz hastası ve oda engelli maaşı alıyor bu maaşı almaması gerektiğini de biliyoruz ama bir kaç defa emekli sandığına maaşın kesilmesi için mektup yazdık fakat hala 2022 maaşı devam ediyor bu durumda ne yapabilirim

gerekli bilgi vermenizi rıca ediyorum.!

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1)Evde bakım aylığı almanız için ssk'lı olmanız engel değil.Ailenizin ortalama aylık geliri 318,00-TL den az ve günlük ihtiyaçlarınızı bir başka kişinin yardımı olmadan yerine getiremiyorsanız bakım aylığı alabilirsiniz.
    2)Siz eğer emekli sandığına başvurup,iptal edilmemişse ve elinizde belge varsa elinizdeki belgeyi kaybetmeyin.İlerde bunu ispat etmeniz açısından.