Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferdi4141 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferdi
    Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    23:57
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Cok dogru soyledikleriniz hak verilmez alınır gittiler benim hic gidip gelmedigim komsuma soruyorlar ayrimi birliktemi diye size soruyorum ben mahalleye kendimi reklam etmek zorundamiyim . Ben kimseye soruyormuyum kiminle oturuyorsun diye ben kendimi komsulara kapa kapi dolasip ben gecinemiyorum annem ve babamla artik birlikteyiz diye reklam kampanyasimi baslatacagim. Nufus mudurlugumu yetkili gelenlerin arastirmasimi komsuya sorupta ben diyorum annem ve babamla kaliyorum onlar diyor bizimle kaliyor dahanedir anlayamadim kendimi ensonunda nufusmudurlugune sikayet edecegim gelin ben burada oturmuyormusum annem babam ben sahtekarmisiz diye bir arastirma yapin diye.

Üye
    ferdi4141 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferdi
    Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bugun ikinci red yazisini aldim pazartesi gunu ilk once baroya gidecek avukat talep edecegim ve davayı açacağım. Sonucu size yazarım, davayı kaybetsem dahi sebebini mahkeme soyleyecektir bende mahkemenin olumsuz karari degisirse yine bas vurup deneyecegim. Mahkeme baglansin derse kurum hata yapmis derse tum alamadigim ayliklar icin ayricami eskiye donuk tazminat davasi acacagim yoksa ayni mahkeme sonunda haksiz yere mahrum kaldigim ayliklarim toplu alma imkanim varmi talep edebilirmiyim. Lutfen daha once bu konuda prosedur nasil mahkeme masraflari nekadar tutar cunku durumum yok yardim.

Üye
    ferdi4141 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferdi
    Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Barodan avukat ucretsiz oldugunu ogrendim peki dava harcı yatıracakmıyım hangi mahkemeye açacağım davayı.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gerekli bilgiler için şurayı okuyun:http://www.engelliler.biz/forum/huku...ler-hukuk.html

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123