Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    OKAN0107 Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim okan
    Son Giriş
    19.02-2014
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    annem bakım aylığı alıyorum adres değiştirdik sonuçta kiracıyız bunu bildirmek gerektiğini bilmiyorduk bakıcı annem dir. kuruma gittik ve adresimiz bildirdik ve memurların tekrar dan geleceğini ve beklememizi söylediler ocak ayı maaşımızı ve şubat ayı maaşımızı alamadık bu memurlar ne zaman gelir ve ödenmeyen maaşlarımızı geri alaır mıyız ? ben ruhsal psikolojik bir hastayım raporum ağır özürlü süreklidir.maaşıma bir şey olurmu illa yatalak mı olmak gerek ?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    331
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    adres değişikliğini zamanında bildirmediyseniz yani en geç 15 gün içinde bildirmediyseniz alamadığınız aylıkları alamazsınız.
    Heyetin ne zaman geleceğini bilemeyiz. ama pek uzun sürecegini sanmıyorum.
    bakıma muhtaçlık kriterleri için şu linki inceleyiniz:http://www.engelliler.biz/forum/evde...ml#post1233921
    A,B,C,D bentlerinden en az birinde tam bagımlı ve en az ikisinde kısmen bagımlı iseniz bakıma muhtaç sayılırsınız. heyet sizi bu genelgeye gore degerlendirecek. Fikriniz olması açısından inceleyiniz.