Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ewwel Avatarı

Son Giriş
    06.06-2017
    Saat
    15:12
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    taammmm ablammmm allah razı olsunnn rabimmm gönlüne göre versinnnnnn cook saol ablammm

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

rica ederim ablam senden de Allah razı olsun
    biz sorunlarımızı paylaşarak hep birlikte aşacagız inşallah.

Üye
    ewwel Avatarı

Son Giriş
    06.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimmm kalemmm ablammmm süperrrr yha vay beee ablammm devlettt ablamsın sen benim ablam varya senin milet vekili olman lazımmm halkını sesini duyupp yardım edersinn

Üye
    selmano Avatarı

Gerçek Adı
    selman keser
    Son Giriş
    28.11-2015
    Saat
    10:10
    Yaşadığı Yer
    siirt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kesinlikle haklısın ablacım bende siirt ilinde çocuk nöroloğu ve psikiatrisi olmadığı için diyarbakır çocuk hastahanesine sevk ettiler kesinlikle adamlar art niyetli bunu bir tek ben söylemiyorum.herkes söylüyor...yani içeri girer girmez doktor bana diyorki nooo hayırdır maaşmı alcaksınız sona cins cins gülüyor.sonra ana dilinden tek bir kelime bilmeden tek bir kelime sormadan sırf labaratuvar sonucunu değiştirmek için hafif zeka çıkan yeğenime(labaratuvar sonucu) anadilde yaşıtlarına yakın deyip sınır zekaya çeviriyor.......hani hiç değilse biz derdimizi buralara yazabiliyoruz KALEM ablacım emin olun o doktorlara gidipte çocukları aşırı derece zeka gerliği olup sınır düzey tanısı konulan ve okuma yazma bilmeyip hakkını arayamayan yüzlerce insan var...zaten onlardabunu bildikleri için bu kul hakınnı yapıolar...malum türkiyede adalet aramak ta hani hiççç kolay değil ablacım....

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Selman, o hastaneden zaten şikayet varmış. o yüzden hastaneyi de şikayet ettim. tek tek çzülecek gibi değil bu sorunlar maalesef..
    özellikle haklısın doğuda işler daha zor. halkın haklarını bilmemesi kurumlara ve memurlara da fırsat veriyor ve ustunde durmadan eziyorlar vatandaşı.
    ...
    Selmano senin yegenin Türkçe biliyor mu? Hiç bilmiyorsa testleri neden ana dilinde yapmadılar?

Üye
    ewwel Avatarı

Son Giriş
    06.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ablammm doktor hasta seçemiyor hasta doktor seçiyor ve doktor kalkıpta hastasını dinlemiyorsa kalkıp sorunlarına çözüm aramıyorsa başka bir hastayı içeri alıp işini çabuk bitiriyorsa bu çook yanlışşş çünküü ablammm her siteye girdiğimizde hep bu yazılır doktora cocuğun hayatını anlatınnn çoçuk hidrosefali niye hidrosefali kafaya alınan darbeden dolayıı mı hidrosefali yoksa cocuk doğduğunda beyne oksijen gitmemesinden dolayı mı hidrosefali yoksa beyin kanaması geçirdiği için mi hidrosefali yoksa genetik hidrosefalimi doktor insanın lafını kesiyorsa anlatmasına izin vermiyorsa bir çok hastamız yanlış teşhis konulup evine gönderilir doktor noroloji doktoru emara baktığında beynin hangi kısmının zarar gördüğünü bilmesi lazım ablamm dediğin bu lafı asla unutmıyacam bir memur görevini insanları aşağılayarak yapamaz yapmamalı

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12