Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ersan_58 Avatarı

Gerçek Adı
    ersan
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    13:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar. Rapor süremiz şubatta bitiyor ve biz raporumuzu yeniledk. Evde bakım maaşımızın devam etmesi için raporumuzu istanbulda nereye vermemiz gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim..

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    82

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına teslim etmelisiniz.... Teslim öncesi ve teslim ettikten sonraki süreci takip için alo 183'ü arayabilirsiniz...

Üye
    ersan_58 Avatarı

Gerçek Adı
    ersan
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    13:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    rapor süremizin bitimine 1,5 ay kala raporumuzu yeniledik. maltepe sosyal hizmetlere dilekçe ile beraber teslim ettim. aradan 20 gün sonra evime kontrol için geldiler. kontrol edip benden tekrar evrak istediler nüfüstan, tapudan gelir belgesi gibi. ben bunları 4 gün önce teslim ettim. acaba şubatta maaşım yatar mı. birde teslim ettiğim yerdeki bayan rapor başlangıc tarihi ile maaş bağlanma arasındaki farkı geriye dönük alabileceğimi söyledi ve orda dilekçe dordurdum. balaşım hayırlısı...