Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    canana Avatarı

Gerçek Adı
    Nebahat
    Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba Benim öğrenmek istediğim konu Meclis Genel Kurulu'nda TorbaYasa Teklifi üzerindeki görüşmeler devam ederken ,
    -Engeli olan yakınlarının bakımını üstlenenlerden, geliri, hane içinde kişi başına düşen ortalama aylık tutarın asgari ücretin üçte 1'inden daha az olanlara, 3240 gösterge rakamının memur aylık katsayısı ile çarpımıyla bulunacak tutarda aylık bağlanacak. Bu rakam da yine 240 lira civarında olacak.

-Engelliye her ay 359 lira ödenecek deniyor
    peki bu aylıkları kimler alabiliir bakım maaşı alana ayrıca mı 240 tl verilecek engellide ayrıcamı 359tl alacak anlayamadım Bu haklara kimler sahiptir ne zaman yürürlüğe girer aydınlatırsanız çok sevinirim Saygılar

Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilgisi olanlar arkadaşlar varsa cvplandırıırrrr

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

maşallah biz engellilerde hep istiyoruz

devlet verirmi öyle bol bol para verdiklerini nasıl keserim diye kıvranıp duruyo devlet birde ek olarak fazladan maaş verecek hiç aklınız alıyormu türkiye gibi bir ülkede

Üye
    BuKaLeMuN63 Avatarı

Gerçek Adı
    Özay Arıkan
    Son Giriş
    21.11-2013
    Saat
    08:01
    Yaşadığı Yer
    Seyhan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tabi canım hatta engellilere devlet 2000 TL maaş verecekmiş bende biyerde okumuştum acaba verirmi gerçekten bilen varmı duydumu böyle birşey
    birde birinden duydum yalanmı gerçekmi bunuda bilen varsa cevaplarsa bende sevinirim engellilere birsefere mahsus 10bin TL verecekmiş devlet hani gerçekten verecekse nereye başvurmak gerekli birde rapor yeterlimi bu parayı almak için rapor oranı kaç olanlara verecekler bilenlerin cevaplarını bekliyorum sağlıcakla kalın