Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ilginc haber

Üye
    canana Avatarı

Gerçek Adı
    Nebahat
    Son Giriş
    13.05-2015
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yalan veya yanlış benim bildiğim anneme bakım maaşı çıkarmaya çalışırken başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum hastanede sıra beklerken yanımızda oturan iki adamın konuşması birebir yazıyorum adam ;yaa bak bak karşıdan gelen ve sırtında yaşlısını taşıyan kişiyi göstererek , eskiden yaşlııları sakatları ne zaman ölecek diye beklerken şimdi ise Allahım hastamıza ömür ver ben onunla geçiniyorum diyenler var dedi. diğer adam ise yaa eskiden böyle miydi yaşlının kıymetimi vardı Alah devletimize zeval vermesin dedi. Ben de amin dedim..Annem 8 senedir yatalak ve ben iki senedir bakım maaşı almaktayım almasam bile ben hiç bir devletin zevale uğramasını istemem uğrayanları görmüyormuyuz

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    özer kardeş o haberleri yazan yandaş sizde kartel misiniz kimsenin oy unu kime verecegine aklı yokmu oy verip vermemek kişinin hür iradesine kalmış bir şey siz beyenmesiniz oy vermezsiniz kimseye ona oy ver buna ver me diye mez siniz burası siyaset yapılacak yer degil eleş tirin önerin var ise söy lemen yeterli her partinin den gesiz konuşanı muhakkaki ola caktır siyasilerin dogru konuşan bir tane si varmı anca kendilerine gelince birlik olurlar vatandaşa gelince asparagas haberdir % 90ı malesef her parti hemen hemen aynı

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12