Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ilk önce merhabalar...ben hastalığım dolayısıyla çalışamadığım için annem adına evde baklım maaşına başvuruda bulundum. benden istenen gerekli olan evrakları tamamladım sayılır.inşallahta tüm istenilen evraklar pazartesi günü gerekli yere teslim edilecek.

herhangi bir sağlık güvencem yok. maaşta almıyorum. evde 4 kişiyiz .eve giren para sadece babamın emekli maaşı + görme engelli diğer kardeşimden dolayı çalıştığı fabrikadan almış olduğu asgari ücret....

şimdi bir konuda yardım istiyorum... istenilen evraklar arasında geliri gösteren belgeler diye bir seçenek var.... babamın emekli maaşı bankamatik kartıyla çekiliyo kardeşim de işe gireli 3 gün oldu.
    bu işi nasıl halletmeliyim?

saygılar

Yasaklı Üye
    ögretmen- Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

babanın aylık aldıgı bankadan maaş bodrosu alacaksınız. kardeşin içinse bişeye gerek oldugunu sanmıyorum yeni işe girmiş evraklarınızı teslim ettiginizde söylersiniz.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşinizde çalıştığı için, onunda bordrosu gerekli.Çünkü yapılan değerlendirilmede ortalama gelir esas alınır.

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şimdi gelelim yeni öğrenmek istediğim olaya...özürlü biri herhangi bir sağlık güvenceside yoksa çalışamıyorsada aynı anda evde bakım maaşından ve 2022 yasasından faydalanarak maaş alabilir mi?
    ben evde bakım parası için gerekli olan belge ve bilgileri topladım.bunu yarın gerekli yere annem teslim edecek.bu olayın olumlu veya olumsuz olarak nasıl sonuçlandığını nasıl ve nereden takip edecem?bu sonuçlanma olayı ne kadar sürebilir?ve okuduğum kadarı ile eve gelip kontrol olayı falan varmış.eve gelenler kim?genelde kaç kişi geliyor?neyi kontrol ediyorlar?bu konularda bilgi alabilir miyim?