Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ALTAN68 Avatarı

Gerçek Adı
    yorgun 68
    Son Giriş
    20.11-2013
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi günler .konya selçukluda ikamet ediyorum.yüzde 60 raporu olan ağır özürlü ve 3 ay önce malulen emekli olmuş bir vatandaşım.eşim benim üzerimden evde bakım maaşı için ilçemize başvuru yaptı.evimize 2 ay sonra 3 bayandan oluşan heyet geldi ve bana ihtiyaçlarımı nasıl gördüğüme dair sorular sorup not alarak ve belge imzalatarak gittiler.sonucunu kendilerine sordugumuzda ise 2 ay sonra size cevap verilir denildi.

arkadaşlar bu durumda olan arkadaşlar acaba başvuru olumlumu sonuçlanmaktadır veya olumsuzmu ?

ayrıca eşime attırmış oldukları imzayı ne için attırmış olabilirler.?

bilgi verirseniz sevinirim.

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

eşinize attırdıkları imza aşiniz size bakıcı olduğunu onaylamasından dolayı atırdıkları bir imza kabul olması konusuda size sorulan sorulara ihtiyaçlarımı eşim karşılıyor eşimden yardım almaksızın yapamıyorum gibi bir cevap verdiğseniz %98 onaylanır o %2 oranda size gelen kurum çalışanlarının verdiğiniz cevapları çarptırmadan yazmaları yani tutukları tutanağa bağlı ki çok düşük bir ihtimal büyük bir ihtimal bağlanır siz bakmayın onların 2 ay dediklerine 1 ay gibi bir süre sonra kurumu arayarak bilgi almaya çalışın veya eşiniz bizzat kuruma giderek bilgi alsın buda büyük ihtimal dahilinde 1 1,5 ay gibi bir üre sonra sonuçlanabilir yaşadığınız yerin fazla müraacaatına bağlı bir durum

Üye
    ALTAN68 Avatarı

Gerçek Adı
    yorgun 68
    Son Giriş
    20.11-2013
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    özay bey vermiş oldugunuz bilgi için teşekkür ederim.sadece benim kafamı karıştıran bize giderken hesap açtırın diye birşey demediler.site üzerindeki başvuruların yüzde 90 nında bu şekilde söylenildiğinden bahsedilince acaba bizimki olumsuz diyemi düşündüm.halende tarafımıza bir bilgi verilmedi.