Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fairplay33 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2017
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar 01.06.2012 'de bir özel sektörde asgari ücretle işe başladım.
    %97 ağır özürlü ve %92 ağır özürlü 2 kardeşim var valide babam'dan dolayı dul maaşı alıyor ve çocuklarda yetim aylığı yaklaşık 3 ay önce'de gelir testi yaptılar.ve bugün banka'ya gittiğimizde maaşın yatmadığını gördük . işin enteresan kısmı 4 yıldır ödenen maaş benim işe girmem dolayısıyla kesiliyor.ve biri değil ikisinin birden maaşı kesiliyor.. geri almaları için benim evlenmem yada işten istifa etmem gerekiyormuş zaten 300 lira gibi bir rakam yol parasına gidiyor 500 lira gibi bir rakam elime geçiyor ..bu durumda ne yapmam gerekiyor .bana bir yol gösterirseniz memnun olurum.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

gelir kriterlerini aşı yorsa malesef 1 tl dahi olsa keserler ayrıca cebinizden çıkana değil giren paraya bakarlar bakım maaşında inşallahbir hal care bulursunuz malesef bu gelir kriteri çok büyük bir saç malık adil degil bence her kese gelir kriteri gözetmeden ödenmeli

Üye
    fairplay33 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2017
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

fakat ab uyum yasa'sında bakıma muhtaç kişinin kendi geliri ibaresi diye geçiyor..evde yaşayan diğer bireyler ile ilgili bir konu göremedim.fakat adamlar yönetmelikte yedi sülalesinden tut ölüsüne dirisine kadar diye uygulamışlar..burda yasa'da ne belirtiliyorsa yönetmelikte onun uygulanması gerekmiyormu? dava açsam acaba bir değişme olurmu?

Üye
    gulaycan Avatarı

Gerçek Adı
    Gülay(EVLİYİMMM!!!)
    Son Giriş
    17.09-2013
    Saat
    09:20
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İkametgahızını değiştirin.Siz o evden ayrıldıktan sonra gelir oranı değişecektir ve maaş tekrar verilecektir diye tahmin ediyorum