Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    veyselozaydin Avatarı

Gerçek Adı
    veyselozaydin
    Son Giriş
    27.08-2013
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam ablam annem ve kardeşimin bakımını alıyor ben şu an bekarım eğer evlenirsem benim gelirim ailenin gelirine dahil edilirmi yani aynı evdede kalsam annemlerle ve kardeşlerimle ve ben bir iş yapıyor olsam ve de evlensem benim gelirim dikkate alınırmı çok yeri aradım yasayıda inceledim çelişkili bilgiler veriyorlar biri evli olsanda aynı evde yaşadığın için gelirin eklenir biri eklenmez diyor lütfen bilen varsa ve bu konuyla ilgili kanunuda sayısıyla falan yazarsa çok sevinirim haklarımızı bilerek kullanmamız bizim için çok iyi olur ve de örnek olur İNŞAALLAH şimdiden teşekkür ederim.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Dahil edilmezsiniz.
    Şu kişiler gelir hesabına dahil edilir:
    aynı evde yaşayan; eşi, çocukları ile ana ve babası, çocuklarının eşleri, evli olmayan torunları, ana ve babasının ana ve babası, evli olmayan kardeşleri
    http://www.engelliler.biz/forum/evde...-dahildir.html

Üye
    veyselozaydin Avatarı

Gerçek Adı
    veyselozaydin
    Son Giriş
    27.08-2013
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın kelebek cevap için teşekkür ederim ancak alo 183 ü yine aradım bana dahil edilir dediler sizin yazdığınız maddeyide okudum o maddedekinin anlamının kimler bakıcı olur anlamındaki maddeyle ilgili olduğunu söylediler yani evli kardeş bakıcı olamaz ancak vasi kararıyla bakıcı olabilir dedi aynı evde kim nasıl yaşarsa yaşasın geliri dahil edilir dediler evlide olsa dediğim gibi bazı sosyal hizmetler müdürlükleri başka bişey diyor bazısı başka en son alo 183 ü yine aradığımızda da olmaz diyor verdiğinz linki yine inceleyecem ya bilgi eksikliği var ya da gerçekten olmuyor tekrardan teşekkürler bilgi ve ilniz için ALLAH razı olsun tam aydınlandığım da da burdan yine bu konuyu sizlerle paylaşacam ALLAH ' a emanet olun.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    http://www.eyh.gov.tr/upload/Node/81...s/GORUS_36.pdf
    Görüş yazısının 1. maddesine verilen cevabı gösterebilirsiniz emsal olması açısından.....