Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mevvhes Avatarı

Son Giriş
    07.09-2014
    Saat
    17:55
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim de aklıma takan bir husus var:
    biz de evde bakım aylığına başvurduk ne kadar sürede gelirler ? Bilgisi olan varsa lütfen söyleyebilir mi? Başvuru yapalı 18-19 gün oldu evden de ayrılamıyoruz,arayıp hangi zaman aralığında gelir diye sorduk ona bile cevap alamadık,ansızın gelirlermiş ama evde olmazsak ne olur,köye gitme gibi bi durumumuz da var ? Üstelik uzman izne ayrılmış ne zaman gelirler diye bilgi de verilmiyor. Anlatılanları da okudum bu ne saçmalık böyle sürekli evde bulunmak zorunda mıyız? Ben de sosyal hizmet bölümünü okuyorum ve insan çevresi içindeki bir bireydir onun da sosyal hayatı olmalıdır.Evde bakım oluyor diye sürekli hapis hayatı gibi şuraya gidiyorum buraya gidiyorum demek zorunda mı ? eğer amaçları kontrol ise bunu başka şekilde de yapabilirler,hele aylığı kesmek de ne oluyor,bizim de haklarımız var.Ve bu maaş da hakkımız ise gereksiz yere kesilemez diye düşünüyorum

Üye
    SAMET/ Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    24.04-2015
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk bağlanmada ne zaman gelecekleri belirsiz benim 2 ay sürmüştü, o bölgenin eleman sayısına ve yoğunluğuna bağlı.
    ayrıca diğer türlü uzun süre evden gitmeleri bildirmek gerekiyormuş, şans bu ya bir günlüğüne gidersin o gün gelirler bulamazlar, bu iki defa olursa kesiyorlar.
    o bölgenin çalışan insiyatifine bağlı

Üye
    kosovali Avatarı

Son Giriş
    22.08-2017
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaslar bende 4 yıldır alıyorum 2 yıl sonra geldiler sonra bi daha 1.5 yıl sonra geldiler ve evde bulama dolar cünkü oğlum hastanede di bayramdan sonra geliriz dediler sizce ne zaman gelirler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12