Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kay-seri Avatarı

Gerçek Adı
    rüya
    Son Giriş
    08.05-2013
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar benim bakım maaşım kesildi benim ablam bana bakıyordu ve (%72 ağır engelli EVET raporum vardı
    geçen yıl yeni bir rapora ihtiyacım oldu ve rapor çıkardım rapor da( %84 ağır engelli HAYIR) yazıyordu bu nedenle de
    bakım maaşım kesildi sonra ben devlet hastanesinin verdiği bu rapora ihtiraz dilekçesi verdim ve bir üst hastaneden
    yeni bir rapor çıkardım raporda( %84 ağır engelli EVET)yazıyor ve yeniden bakım ücreti için başvurdum
    bana söyledikleri şu (sen ablanı vasi tayin etmek için mahkemeye baş vuracaksın ablanı vasi tayin ettikten sonra
    bir polis eşliğinde yeniden devlet hastanesinden rapor çıkaracaksın) arkadaşlar böyle bir şey var mı bu kanun yenimi çıktı
    ben böyle bir şey daha önce hiç duymadım engelliden mahkeme kararıyla mı vasin tayin etmesini isteniyor ve polis eşliğinde mi
    rapor çıkarılıyor bir de şunu öğrenmek istiyorum engelliye bakan abla evliyse mahkeme kararıyla mı vasi tayin edilmesi gerekiyor
    arkadaşlar eyer bu konura bir bilgisi olan varsa lütfen bana yazarsanız çok sevinirim lütfen yazın ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

lütfen bir cevap yazın

Üye
    mikado456 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    23:25
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

abla ya da başkası...kim vasi olacaksa tabiki mahkeme atayacak vasiyi...ama neden vasi ille gerek onu çözemedim..

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

o nasıl birşey ya sen zihinsel engellimisinki senden vasi tayin etmeni istediler ablanı ancak zihinsel engellilerden vasi kararı isteniyor ve polis eşliğindede rapor çıkartmakta neymiş öyle birşey ne duydum nede gördüm sen bence en iyisi tabi zihinsel engelli değilsen ve 18 yaşındanda büyüksen BİMER e mail at ve durumu olduğı gibi mailde yaz gerekeni yapacaklardır BİMER öyle şeymi olur poliseşliğinde sanki suçluymuşsun gibi yanında polisle rapor çıkartmaya gideceksin parantez içindede soruyorum veya varmı böyle birşey arkadaşlar bana çok saçma geldi polis eşliğinde rapor çıkartmak tamam senden rapor isteye bilir onu bir yerde anladık sen bence BİMER e yaz bu olanları noktasına kadar herşeyi anlat daha hızlı ve daha etkili bir çözüm yolu gösterir bimer

Üye
    tuncay280307 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vasi gerekmiyor size bakanın vasiniz olması gerekmez

Üye
    mikado456 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    23:25
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vasiliğe gerek olduğunu size mi söylediler,ablanıza mı...ablanın evli olması daha iyi oysa...bakmakla yükümlü değil zira

Üye
    tiryakinim Avatarı

Son Giriş
    24.07-2016
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öyle bişey yok bende kardeşime bakıyorum iki senedir vasi kararı hiç istemediler bende evliyim soyadım değişti varsa ben niye alıyorum