Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Yasin85 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2013
    Saat
    01:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle böyle bi site kurdugunuz için teşekkür ederim, benim bi akrabamın sorunu var ve internet'ten araştırma yaparken sizin sitenizi gördüm bu siteyi kuran emegi geçen herkese teşekkür ediyorum.

Benim dayımın kızı 2022 maaşı alıyor kendisi 20 sene önce kanser hastalıgından tedavi gördü Cerrahpaşada hastalıgında sorun yok her sene kontrole gidiyor, dizinde protez var ve protezi enfeksiyon kaptı tedavi görüyor ama babasının sigortasından düştügü için üniversite hastanesine gidemiyor doktoru cerrahpaşada
    şimdi size soracagım soru 2022 maaşını bırakıp evde bakım maaşına geçse babasının sigortasından tekrar yararlanabilrmi % 52 agır engelli raporu var

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşekkür ederim bu siteyi kuranlardan Allah razı olsun hayırlı günler...

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evde bakım aylığı alırken babasının sigortasından elbette yararlanabilir sorun olmaz.
    Aile ve sosyal politikalar bakanlığı il müdürlüğü sosyal servise evde bakım aylığı için başvursun.
    Lakin evde bakım aylığı için bakıma muhtaçlık kriterlerine uygun bulunması gerekir. O yüzden bakıma muhtaçlık kriterlerini dikkatle incelesin.
    Gelir kriterleri ve bakıma muhtaçlık kriterleri uygun bulunursa baglanır evde bakım aylığı.
    bakıma muhtaçlık kriterlerinin uygun olup olmadığı konusunda fikri olması açısından şurayı incelesin:http://www.engelliler.biz/forum/evde...riterleri.html
    Gelir kriterleri için şurayı incelesin:http://www.engelliler.biz/forum/evde...-dahildir.html