Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aytekn Avatarı

Son Giriş
    14.02-2013
    Saat
    20:08
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende evde bakım hizmeti için başvurdum,kayseride yaşıyorum. 78 yaşında annem ve ben yiğenimin evinde kalıyoruz. Omurilik felçlisiyim % 92 ağır enğelli raporumla başvurdum. Mahkeme yiğenimin eşini vasi olarak atadı.Yiğenimin ve benim gelirimin toplamı kişi başı 469 tl yi geçmiyor, bugün eve geldiler ve bana söyledikleri benim maşşım yüksekmiş ve benim maaşım annem ve bana yeterli'imiş, 78 yaşındaki annemin sağlı durumunun iyi olması, onun hem kendine hemde bana bakacak güçte olabilecegini söylediler.Yiğenimin bize bakması için ortamın gerek duyulmadıgını söylediler ve beni bu hizmetten yararlanamıyacağımı söylediler gittiler. sizce ne yapabilirim, nerelere baş vurmam gerekiyor..... şimdiden teşekkürler...

Üye
    atalayxx Avatarı

Gerçek Adı
    gülsüm
    Son Giriş
    05.12-2014
    Saat
    11:55
    Yaşadığı Yer
    edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    burda dikkate alınacak kiiler sen ve annenin geliri yeğeninin yanında kalabilirsin ama gelire ortak sayılmazsın .