Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 78 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    10:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Eskiden maaş alan. Şehirler burada ilan edilirdi. Şimdi kimseden ses yok parayı alan buraya ugramıyor daha

Üye
    nkutluhan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    10:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar izmir pazartesi yatacakmış biraz önce aradım ayrıca izmirde bakım parası kesilenler olmuş

Üye
    esin0021 Avatarı

Son Giriş
    23.02-2013
    Saat
    23:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

p.tesi yatar büyük ihtimal

Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

esin0021;

Cumartesi veyaa pazar günüde. Yatıyormu maaşlar ?

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

istanbul son durum nedir

Üye
    BaSKaN53 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Z.BURNU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Bende dahil, ne kadar nankörüz, sanki pirim ödedikte maaşa hak kazandık, sağolsun devlet böyle bir yardımda bulunuyor, vermese vermez mecburda değil, bizler ise şükredip bekleyeceğimize, şu verdiğimiz tepkilere bakın, çok tuhafız sizcede öyle değilmi?

Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

BaSKaN53;

Başkan seni bilmem ama ben nankör degilim ben saglıklı dönemimde çalıştım prim ödedim. Bu ülke için askerlik yaptım. Her yaptıgım alışverişte. Yüzde.altmışların üzerinde vergi ödedim. Bu ülkenin taşında da topragında da
    Hakkım var. Şimdi sıra. Devletimde kötü günümde. Bana destek olacak olmak. Zorunda sosyal devlet budur
    Bu yapılan bir lutuf degil devletcilikdir şükür yalnızca yaradan allaha yapılır
    O şükretmemizi. Istedigin devlet imizin kurumlarında oturan yetkili şahıslar prim ödemedikleri. Halde makamları ,lojmanları. Özel araçları,korumaları ,dokunulmazlıkları,ve yüksek maaşları var
    Senin gibi. Şükürcüler varken bu ülkede diger vatandaşların. Hakklarını. Almaları çok zor olacak

Kanadayı,isviçreyi isveçi. Vs. Sosyal devletleri incele bakalım şükür etmekmi gerek.

Ülkemizde 299 çeşit vergi var. Devletin büyüklügü. Aldıgı vergi ile ölçülür. Bu vergileri bu tür durumlarda kullanmak. Üzere alıyorlar bütçe olsun diye
    Devlet erkanı. Yesin içsin gezsin ailelerine kredi versin iş açsın diye degil
    Sana tavsiyem şükretmeyi bırak vatandaş oldugun. Bıilincine var ve haklarının peşine düş

Üye
    Günhan Avatarı

Son Giriş
    21.09-2017
    Saat
    02:01
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    2

Metrisin_lordu Selam arkadaşım...
    yıllardır siteyi izliyorum ve insanların aldığı hizmeti, lütufmuş gibi görmelerinden dolayı, ismimle giriş yapmıyordum, ta ki sizin mesajınızı okuyana kadar..
    Sosyal Devletin bilinçli bir vatandaşı olarak sizi tebrik etmek için, Sitede aktif oldum..
    Umarım bir gün, aldığı hizmetin lütuf değilde, hakkı olduğunu anlayan bir toplum oluruz..
    Saygılar..

Üye
    perwer Avatarı

Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    13:14
    Yaşadığı Yer
    izmir balçova
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hey ağzına sağlık az bile yazmış sin bi şükür deyip duruyoruz cunku bu ülkede okdar zulüm yapilmiski hakkımız olan birçok şeyler sanki lütuf muş gibi geliyo aslinda sosyal devletin gercekleri arastirsak bu aldığımız haklarımızın dewede kulak bile değil saygilarimla PERWER

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Metrisin_lordu Okadar Güzel Acıklamışsınız ki Anlamamk Mümkün Degil Bunu Tüm Arkadaşların Okuması Dilegimle

Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkurler malesef aramızda başkan gibi. Şükürcürde var
    Söyledigimiz gibi devletin verdigi bu maaş asla. Lütüf degil özellikle. Hakkımız ve. Hatta. Daha. Fazlası. Hakkımız. Yeterki haklarımızı bilelim ve talep edelim. Nasılki bu devlet bize gerektiginde bayragımız. Vatanımız.için ölmeyi hak görüyor sa. Kötü durumda müşgül durumdaki vatandaşına sahip çıkmak zorundadır
    Egitim. Saglık vs hizmetleri ücretsiz. Vermek zorundadır. Ama maalesef şimdiki durum. Bunun içinde olumsuz ve. Biz talep etmedikçe. Bize bu hizmetleri vermeyecekler. Bizden aldıkları. Vergileri. Yandaşlarına peşkeş. Çekip bizi madur edecekler bizde buna. Dua edecegiz şükredecegiz. Öylemi?

Başkan TEMEL İNSAN HAKLARI bildirgesini bul oku ve çözümle
    Sonra vatandaşlık haklarını vs. Oku
    Sonrada şükredeceksen bana. Şükret. Gözünü. Açtıgım için. Sen hakklarını bil hakkına. Sahip çık iste ki
    Hayat daha kolay olsun. Kim bilir yarın birgün. Bir yakınımızda engelli olabilir hayat onun içindemi. Zor olsun?
    Yoksa. Çolugumuz çocugumuz için hayatı. Kolaylaştırmakmı olsun amacımız. Bu yüzden hakkımıza. Sahip çıkıp. Soracagız. Hizmet geciktiginde

Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Bir milletvekili iki yıl milletvekilligi yapınca emeklilik hakkı kazanacak ve emekli olunca senin benim. Normal bir emeklinin. 11 katı maaş alacak bu. Adaletsizlik içini acıtmıyormu. Prim ödemeden. Korumalar.eşliginde yaşayarak istedigi günahı yapacak millet vekili oldugu. Için adalet bile ona dokunamayacak hertürlü işleri kolaylıkla bitirecek
    Ve ben. Bu tür adamlara. Bana hakkım olanı verdikleri için şükredecegim vermezlersede. Susacagım öylemiı

Üye
    BaSKaN53 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Z.BURNU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Soner bey; yazdıklarınızı dikkatle okudum, aramızda fark yok sadece belki yanlış anlatma yada doğru anlatamama var! Bakın izah edeyim.
    1-Şükür/Hamd sadece yaradana olur. 2-Aziz milletimizin pek sayın vekilleri hakkındaki düşünce ve tepkilerinizin altına bende imzamı atarım. (Bir milletvekili iki yıl milletvekilligi yapınca emeklilik hakkı kazanacak ve emekli olunca senin benim. Normal bir emeklinin. 11 katı maaş alacak bu. Adaletsizlik içini acıtmıyormu.) demişsin, ne acısı içim kan ağlıyor o konuda. 3-Bende mu ülkede 25 yıl esnaflık yapmış bahsettiğiniz tüm vergileri vs. ödemiş + 7200 gün Bagkur ve SSK primlerini cebinden ödemiş, ve sonradan %80 ağır engelli olmuş bir arkadaşınızım, bir çok ihtiyacımı yardımsız yapamıyorum, zar zor emekli olmuş ve bu halde olmama rağmen her yıl kontrol muayenesine tabi tutulan bir insan/birey vatandaş adına ne derseniz deyin, benim seçip meclise git beni temsil et dediğim VEKİLİMin benden fazla özlük haklarına sahip olması hazm edilir bir şey değil, kanımca helalda değil. Saygılarımla

Üye
    metrisin_lordu Avatarı

Gerçek Adı
    soner
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Aynı bakışa sahip oldugumuza sevindim ne varki ilk yazınızda nankörlük filan türü şeyler yazınca. Bıraz üzüldüm. Kızdım ve normal olarak tepkimi koydum saygılar

Üye
    nkutluhan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    10:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    günaydın, izmir yattı.

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon