Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    defne2 Avatarı

Gerçek Adı
    defne
    Son Giriş
    30.01-2013
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese selamlar

eşim tsk da subay ve 3400 tl maaşı var. boşanmak için dava açtım ve halen eşimden ayrı olarak 2 çocuğumla beraber askeri lojmanda oturuyorum ama 1 ay sonra çıkmak zorundayım. mahkeme ara kararla tedbir nafakası olarak toplam olarak üçümüze 750 tl nafaka bağladı. çocukların velayletini bana verdi. oğlum hafif, hiç yok veya minimum şeklinde yüzde 50 zihinsel engelli. 13 yaşında ve tüm ihtiyaçlarını kendisi görüyor.okula gidiyor ve okuma yazması var. Rapor askeri hastanenin raporu. ben ev hanımıyım çalışmıyorum. ilerde boşanırsam eşimin oyaktaki parasından 50 bin tl alacağım.başka hiç bir gelirim yok. bu şekilde engelli bakım maaşı alabilirmiyim. teşekkürler

Üye
    MeTePe Avatarı

Gerçek Adı
    Hastalık Sormayın
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:44
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    542
    Verilen Beğeniler
    151
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çocuğunuz "ağır özürlü" değilse bakım parası alamazsınız. Ama boşanma sonuçlandığında mahkeme sizin için değil ama çocuklar için nafaka verecektir büyük olasılıkla...