Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 36 mesajın 31-36 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karbeyazı Avatarı

Son Giriş
    28.03-2015
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bende 5 yıldır bakım parası alıyordum ömss den atandım iki ay oldu,aradım sosyal hizmetleri ben atandım diye haber verdim biz ile bildiririz ilden keserler dediler, ama bu bankanın 5 yıl boyunca kestiği paranın olup olmadığını nasıl anlayacağız maaş fişleri elimde değil hiç biriktirmedik hesap eksritesini nasıl öğreneceğim...

Üye
    asill3333 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    22:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ziraat bankası müşteri hizmetlerinimi aradınız varsa aradığınız tel numarası

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar evde bakım ücreti alanlardan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılıyordu şimdi o parayı geri aldım kendim şu dilekçeyi Bankanızdan aylık 700 tl alıyorum evde bakım ücreti hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılıyor şimdiye kadar hesabımdan yapılan kesintinin tarafıma geri ödenmesini istiyorum aksi taktirdebütün yasal yollara başvuracağımşu adrese https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Ban...isimHatti.aspx yolladım ve 24 saat geçtikten sonra hesabıma 120 tl yatırdılar

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

azizkanmaz; ben de bakım aylığını 5 yıldan beri alıyorum. yaklaşık bundan iki ay önce ziraat bankasını telefonla aradım ve hesap işletim ücreti adı altında yaptığınız bu kesintinin yersiz ve sosyal bir yardım olduğunu söyledim. şimdiye kadar yapılan kesintilerin geri hesabımıza aktarılmasını ve bundan sonra da kesintinin durdurulmasını söyledim. akşamüstü bankaya gittiğimde sadece 20 tl hesaba aktarmışlar.

Üye
    Furkan_81 Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    42
    Blog Mesajları
    1

Arkadaşlar biz de bakım maaşı alıyoruz 3 aydır yani mayıs-haziran-temmuz döneminde aldık her ay 700 tl yattı şimdiye kadar ve hiçbir kesinti olmadı ... Teb bankasına yönlerndirmişti bizi sosyal il müd. Ordan hesap açtık ve memnunuz şimdilik ..

Inşallah hiçbir zaman kesinti olmaz herkes düzgün bir şekilde maaşını alır .. Saygılar .

Üye
    TeKBiLeK Avatarı

Son Giriş
    18.05-2017
    Saat
    21:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Azizkanmaz bilgilendirmen için teşekkür ederim.
    Bende örnek verdiğiniz gibi aşağıdaki yazıyı zirrat online şikayet sayfasına gönderdim..

Bankanızdan aylık 700 tl alıyorum evde bakım ücreti hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılıyor şimdiye kadar hesabımdan yapılan kesintinin tarafıma geri ödenmesini istiyorum aksi taktirdebütün yasal yollara başvuracağım

Ve bir gün sonra hesabıma ocak ve temmuz ayı kesintisi olan 40 lirayı hesabıma göndermişler.En azından bir daha bu kesinti olmaz.
    Kesilmeye devam edenler bu yolla başvursun talebimizi kabul ediyorlar.Bilginize..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123