Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hacıemre Avatarı

Gerçek Adı
    hacı emre
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Doktora gittim bakım aylığı almak istiyorum dedim 18 yaşımda hastalandım annem işi bıraktı beni yalnız bırakmıyor yeri geliyor ataklarım oluyor bilincimi kaybediyorum ama sana veremeyiz dedi illa yatalak olmakgerekmiyor bildiğim kadarıyla ne yapmam gerekiyor?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:14
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    82

Evde Bakım aylığı için % 50 ve üzeri 'ağır özürlü' ibareli raporunuzun olması gerekiyor, % 45 raporunuzla alamazsınız.

Diğer husus Evde bakım aylığı almak için bakıma muhtaçlık kriterlerine uygun olması gerekir. Diğer bir deyişle ihtiyaçlarını tek başına karşılayamıyor olması gerekir. Şizofreni hastalarında da bu biraz eve gelen heyetin insiyatifine kalıyor. Yani bağlanmama olasılığı yüksek ama alan arkadaşlar olduğunuda biliyoruz..
    Dediğim gibi %50 ve üzeri ' ağır özürlü ' ibareli raporunuz olsaydı, Ve hanede kişi başına düşen gelir 449 TL'yi geçmiyorsa,
    Özürlü Evde Bakım Hizmeti Müracaatında İstenilecek Belgeler ve süreç
    başlığında ki belgelerle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne başvuru yapıp şansınızı deneyebilirdiniz..
    Doktorunuzla konuşup alma şansınız varsa, % 50 ve üzeri 'ağır özürlü' ibareli rapor almayı deneyebilirsiniz belki..

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    % 50 ve üzeri AĞIR ÖZÜRLÜ ibareli raporun olması gerekiyor, ayrıca gelir durumu şartınında uyması gerekiyor