Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yanlızlık06 Avatarı

Son Giriş
    13.06-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    elbette katılabilirsiniz...
    ayrıca bu benim şahsi görüşüm,,benim amacım bu platformda yazdıklarıyla sağı solu karalamak asla değil,,sadece bu platforma herkes sorunlarını yazabilir yardım talebinde bulunabilir,,bizlere düşen ise dalga geçmek asla değil,,eğer konuya mutabıksanız cevap yazar bir nebzede olsa o insana yardım etmeye çalışırsınız,,konuya mutabık değilseniz yazmazsınız,,ve ayrıyeten dalga geçmeye hiç gerek yok,,hiçbir bireyin buna hakkı yok beyfendi,,ben konuyu okuyunca gerçekten dayanamadım!!!buda bir çeşit haksızlık türüdür,,haksızlığa hiç gelemeyenlerdenim,,tekrar belirtiyorum bu benim şahsi görüşümdür
    SAYGILAR....

Üye
    nedenben Avatarı

Son Giriş
    13.12-2013
    Saat
    01:47
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burası engellilerin plartformu ben de bir engelli olarak buraya başımdaki sıkıntı hakında konu acıp soru sordum işine gelen okur bilgisi varsa paylaşır işne gelmeyen de okumaz olmayan bilgisini paylaşmaz bu kadar basit arkadaşlar. ayrıca sayın yanlızlık06 bu konuda dalga gecenlere karşı benim hakkımı ben gibi savunmuşsun cokk teşekkür ederim hic kimsenin bir başkası ile dalga gecmeye alay etmeye kücük görmeye kesinlikle hakkı yoktur

Üye
    vecihi4303 Avatarı

Gerçek Adı
    vecihi
    Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Jandarma alıp götürürmü? nereye alıp götürecek? en fazla savcı talimatıyla karakolda şüpheli ifadesi verir o kadar tutuksuz yargılanır, ifadesinde annen engelli çocuğuma bakıyorum desin, bunu unutmasın o kadar, tutuksuz yargılanır, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçu çok abartılı bir suç değil,

Üye
    By_RoniN Avatarı

Gerçek Adı
    Coşkun
    Son Giriş
    16.07-2015
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Yozgat/Şefatli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dostum kızın ifadesi neolursa ona göre bi yol izlenir örn: kız kendi rizamla gittim zorla alı koyulmadım derse ceza almaz kımse ama tam tersi ifade verirse iişiniz zor tabi daha önceden bir ilişkileri olduğunu bunun devam ettiğini vede abinizin zor kullanmadan kızla birlıkte kaçtığını kanıtlayabilirseniz bu durumda işler değişir şimdiden geçmiş olsun

Üye
    yasar2406 Avatarı

Son Giriş
    04.03-2016
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir kardeşimiz fikir almak isdemiş ne var bunda unutmayın insanın başına herşey gelebilir büyütmeyelim hepimizin kızı bacısı var ne olacagı belli olmaz birşey biliyorsan yaz bilmiyorsan sus saygılar

Üye
    cenhan038 Avatarı

Gerçek Adı
    Cengizhan
    Son Giriş
    31.12-2012
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu forum nerden nereye gelmiş yahu pes diyorum durun bakalım daha neler göreceğiz bu forumda

yaşar 2406 elbette fikir alabilir güzel birşey konuya yazanlara bakarsan fikir almak isteyen kardeşimiz hangi birinizin fikrini alacak ? hangi birine başvuracak ? o kadar fikir veren varki konunun içine konu katan bile var o yüzden uygun değil böyle bir konuda fikir almak

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

adam kardeşinin yaptığı bir yanlış davranıştan dolayı annesi canının içi annesi bir zarar görürmü diye korkuyo ve sizlerden konu hakkında birşey yapabilirmiyim diye yardım fikir istemiş bazı arkadaşlarımız adamı bir dövmediği kalmış biz insanlar darı düştüğümüz zaman elimizden gelen gelmiyen herşeyi yapmmayı denemezmiyiz deneriz arkadaşımızda birşey olmadan acaba varmıdır bir yolu yordamı annesin ezarar gelmesin diye ama maşallah tipik engelli davranışları kimse kusura bakmasın niyetim küçümsemek veya kırmak asla değil ama birkez daha engelli bir bireyden sağlıklı bir fikir çıkmayacağı düşüncemin kafamda netleşti

konuyu açan arkadaşım bu konuda senin yapabileceğin hiçbirşey yok karşı taraf annenide işin içine katarsa jandarma annenide ifade için alır jandarmayla konu hakkında fazlasıyla işbirlik içerisende olmanız lehinize olur kardeşinizide teslim olması için ikna edin yok teslim olmuyorsa yerini biliyorsanız anneniz gitsin kardeşinizin bulunduğu yeri jandarmaya ihbar etsin

Üye
    FelaqeTcocuq Avatarı

Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    17:11
    Yaşadığı Yer
    Ankara / Sincan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nedenben;

ßencede yeri burası diğil : )

Üye
    cenhan038 Avatarı

Gerçek Adı
    Cengizhan
    Son Giriş
    31.12-2012
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kimse kusura bakmasın niyetim küçümsemek veya kırmak asla değil ama birkez daha engelli bir bireyden sağlıklı bir fikir çıkmayacağı düşüncemin kafamda netleşti

kare peki sağlıklı bir bireyden sağlıklı bir fikirmi çıkıyor sence
    birde niyetim küçümsemek değil diyorsun kırmak değil diyorsun burda bu sözünle engelli bir bireyin fikrinin sağlıklı olmadığını beyan ediyorsun

konuya gelince elbette kardeşimize bir fikir beyan ederiz yol yordam gösteririz ama bir konu açılmış ve bir o kadarda fikir varki sen bile belirtmişsin fikrini
    bu kardeşimiz bir işin içinden çıkmak isterken yok annenide alırlar yok şöle yaparlar yok şu kadar ceza alırlar çaresiz olan kardeşimize çare vermek isterken millet dahada çaresiz durumda bırakıyorlar üzüntüsünü artırıyor kardeşimizin kimi linkle kız kaçırmanın cezasını paylaşıyor kimi yok bilmem ne yanlış olduğunu beyan ediyoruz biz
    ALLAH yardımcısı olsun kardeşimizin inşALLAH

Üye
    ugurci Avatarı

Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    07:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bir kaç sene önce televizyonda haberlerde de yayınlanmıs bir olayda mental retardasyonu olan engelli bir yetişkin adına kurulmuş şirket nedeniyle icra davası sonucunda mahkeme tarafından (Dikkat edin mahkeme, jandarma veya kolluk gücü değil ) tutuklanarak cezaevine konulmuş ve yaşlı annesinin yanından aglarken zorlaalınarak cezaevine teslim edilmişti.Allahtan içerdekiler dısardakilerden daha vicdanlı cıkmış ve yattıgı 3 gün boyunca içerde bakımı vs saglanmış ve 3 gün sonunda bir üst mahkemeye yapılan itiraz sonucunda cezai ehliyeti olmadıgına karar verilmişti.eger olay televizyona yansımamıs olsaydı o mahkeme enaz 2-3 sonra itirazı karara baglar ve agır mental retardasyonu olan kişi de paşa paşa hapis yatardı . bu nedenle engelli kişinin annesi olmak hele hele kolluk gücleri acısından hiçbir sey ifade etmez.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12