TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    27.01-2020
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    73
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @StratoS
    Pistler ile terminal arasında fazla mesafe olduğundan taksi süresi(yani yerdeki süre) uzuyor. Bu nedenle iniş ve kalkışta süre uzuyor. Aslında dünya da bir çok hava alanında durum böyle. Bu arada asıl sorun kışa doğru yaşanabilir. Hava şartlarının etkileyeceği söyleniyor.
    İlk yazımda unuttuğum bir konuda uçak içinde kullanılan kabin içi sandalyeler. Çok eski, çok ilkel ve çok tehlikeli. Yeni hava alanına yakışmamış. Bu konuda diğer hava alanında bu sandalyeler için şikayette bulunmuştum ama sonuç alamadım. Her kez yazarsa belki düzelir.

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    73
    Verilen Beğeniler
    53

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    @deathless

Siyaseti yapan sen 7 gün boyunca ban yiyen ben oldum.

Senide, Seninle birlikte aynı zihniyette olan MODERATÖRÜ de ALLAHA HAVALE EDİYORUM! Zaten bu web sitesinin sorunu bu YANLI MODERATÖR sorunu...neyse... @OturanBoğa da görsün.. Bu sitede böyle şeyler olmaz diyor ama sayısız kez banlanmışımdır.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.618
    Verilen Beğeniler
    3.090

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @Salim G.

Bence sayısız kez banlandığın için söyleneceğine sayısız kez geri dönmene izin verildiği için teşekkür etmelisin. İnsanlara "cahil" diyorsun küstahça ve karşılığında aldığın gayet olağan eleştiriyi de hazmedemiyorsun. Edeceksin. Bu sitedeki özgürlük alanının binde biri bu ülkede olsa ağzımda diş bırakmam nazar değmesin diye!

Gelelim yeni havalimanına. İsrafın, kötülüğün, akılsızlığın, görgüsüzlüğün, iş/ekonomi/kent bilmezliğin mabedi gibi olmuş. Utanç müzesi olarak anılacak gelecek nesiller tarafından. Göreceğiz. Ve bu ucubenin parasını hepimiz ödemek zorundayız. Allah bunu yapanları ve destekleyenleri ıslah, gelecekte mahkemeler ve halk da mahkum etin.

Bu da yediğin halt:

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Salim G. Mesajı Gör
    Benim degilde senin dokunmuş esek gibi anırmaya başlamıssın 🤣

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    587
    Verilen Beğeniler
    139

@Salim G.

Ben anlamıyorum. Bir şey yapılmışsa yapılmıştır. Olmamışsa olmamıştır, eksik varsa eksik vardır.

Bunu partizanlığa çekmenin ne gereği var?

Benim bile eksiklik olarak yazdığım hususlara taraflı cevap veriyorsunuz.

Böyle ülkemizi geliştiremeyiz. O belirtilen hedeflere hele hiç ulaştıramayız. Ancak kendimizi ve okumayan insanları kandırırız...

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    73
    Verilen Beğeniler
    53

@OturanBoğa

Cahil hakaret değildir durum tespitidir. Zaten kendi Yaptığınız yorumda neyin ne olduğu belli.

@StratoS
    sen eksik var dedin bende düzeltilir dedim. Orada bitmişti zaten. Sonra geldi Oturanboğa ile aynı kafada olan biri geldi yorum yaptı. Normalde yapılan yorumlar silinir ama ben banlandım onun yorumuda kaldı... Kendince adaleti sağladı işte

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.618
    Verilen Beğeniler
    3.090

@Salim G.

"cahil cahil konuşup eşek gibi anırmak" bu site için dahi ileri düzey bi özgürlük sınırı.

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    587
    Verilen Beğeniler
    139

@Salim G.

Neyse, tartışmanın gereği yok. Bence siz yazdıklarınız bir daha okuyun...

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:52
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    381
    Verilen Beğeniler
    204

yapılan boşa israfların bedelini birbirleri ile tartışan insanlar ödüyor ama o insanlar iki ye ayrılıyor,bundan mutlu olan belki ne olduğunu bile anlamayan ne olduğunu durumun farkında olup bunları dile getiren ama karşılığında kendisi gibi halk insanın dan eşekk gibi anırma eleştrisi alan....ben eşşek gibi anırmaya devam edeceğim bu hükümet olduğu sürece!!

Üye
    GuemuessBurak Avatarı

Gerçek Adı
    Burak Gümüş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    15

Havalimanı'na ulaşım konusunda H-1H-2 H-3 H-4 H-6 hatları yani İETT tarafından evrensel tasarıma uygun (!) üretilmiş araçlarla yapılan seferlerin haricinde Hava-İst tarafından icra edilen seferler; kullanılan şehirlerarası tasarımlı otobüsler sebebiyle erişilebilir değil ve aynı erişilebilir olmayan bu otobüsler ile; hem Avrupa'da hem de Türkiye'de karayolu taşımacılığı yapılıyor ve tasarım gelişimine yönelik Amerika kıtası dışında bir harekette yok ve aynı sorun Ankara'da da var.
    Havalimanını sonuçta havacılar yeni evimiz mantığıyla seviyorlar, alışmaya çalışıyorlar. paralel iniş kalkış olanağının her ihtimal ve koşulda havada beklemeleri azaltarak uçuş güvenliğini arttırdığını söylüyorlar. Ama tabi iş kazaları, yitip giden canlar ve tabiat aklınızdan çıkmışta değil. Biz engelliler olarak sadece bireysel olarak değil grup olarak ta erişilebilirliği talep etmekten sorunluysak bunu daha en başından proje aşamasında dile getirmeyi eş geçmiş olsak dahi; en azından şimdi kavga etmek yerine; konuyu olumlu yönle partileştirmeden siyasallaştırıp bu haklı talebin politikaya yansımasına şahit olabiliriz.

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    27.01-2020
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    73
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geç yanıt veriyorum, kusura bakma.Sitenin bu özelliğini bu gün fark ettim. Yeni havaalanın uzak olduğu kesin. Birde metro bağlantısının olmaması en önemli sorun. Gittiğim hiç bir ülkede metro veya tren bağlantısı olayan hava alanı görmedim. İniş binişler zaman alıyormu. Evet. Ama bu çapta büyük havaalanlarında bu sorun hep var. Bunun çareside yok. İstanbul'un konumu itibariyle (aktarmalı uçuşlar nedeniyle) böyle bir limana ihtiyaç olduğu kabul edilebilir. Ama bence Atatürk Hava limanıda korunmalıdır. Örneğin,Londrada 3-4 havaalanı var. Teknik sorunları tam bilemiyorum ama dediğim gibi aktarmalı uçuşlar nedeniyle ihtiyaç olduğu kesin. Konum itibariyle ve menzil sorunu nedeniyle İstanbul iti bir konumda aktarmalar için. Yeterki iniş kalkışta bahsedilen teknik sorunlar yaşanmasın. Sonuç olarak bizler ve tüm yolcular için en önemli sorun metro bağlantısının olmaması.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12