Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sebseb Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Daha önce vitality kullanıyorduk evde, şimdi compex 3 aldık yurtdışından, türkçe kullanım kılavuzu lazım... ingilizcem iyi olmasına rağmen, bazı şeyleri çözemedim...Kullanan, yada kılavuza ulaşabilecek tanıdığı olan varsa yardım eder misiniz?teşekkürler...

Üye
    theone21_9 Avatarı

Gerçek Adı
    Efe
    Son Giriş
    12.09-2014
    Saat
    13:58
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, ben dün bu ürünü aldım baya bir araştırmadan sonra en uygun medikalsatici.com diye bi sitede buldum ayrıca hediyeside vardı. Cihaz sorunsuz geldi hiç bir sıkıntı yaşamadım. Daha öncedende fizik tedavide aynı cihazı kullanıyordum.Evde de devam etmem için fizyoterapistimiz tavsiye etti. Aldığım sitenin linki Compex Vitality - Kas Zayfl, Ar Programlar ve Rehabilitasyon Amal CihazCompex Vitality (+2 Paket Elektrod-HotColdPack-MSD Band Set Hediye)CefarCompex06Erke MedikalCefar Compex
    Herkese geçmiş olsun.

Üye
    hknbryl Avatarı

Gerçek Adı
    hakan biryol
    Son Giriş
    04.01-2015
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bilen bilmeyen çok yazı yazmış compex vitality kas rehabilitasyon aleti için. kliniklerde ilk tercih olarak vitality veya diğer compex modelleri zaten var, tüm kas hastası arkadaşlarım bilir bunu. evde tedaviyi sürekli kılmak için almak gerekiyor. nereden derseniz, ozdentip diye bir site var sitenin linki ÖZDEN TIP - Online Alışveriş / Ortopedi / Fizik Tedavi / Rehabilitasyon / Egzersiz / Dezenfektan Ürünleri , compex'in tüm modelleri bulundurduğu görülüyor sayfalarında. açıklamaları iyi firma hemen cevap veriyor fiyatta da yardımcı da oluyor tavsiye ederim. depodanda teslimat yapıyorlar isteyene ücretsiz kargoyla gönderiyorlar. herkese şifa dilerim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12