Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 28 mesajın 16-28 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Coloplas Conveen idrar torbalarını öneriririm. 4 yıldır ne delik ne de musluk kısmında en küçük bir sorunla karşılaşmadım. 1500 cc'likleri sanırım 4-5 YTL.
    Günde 5-6 defa TAK yapıorum. Her TAK'tan sonra bol suyla yıkamak şartıyla bir torbayı 2 hafta kullanıyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bayke Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    07.02-2009
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/Beykoz
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

conveen marka torba en iyisidir. hortumu/borusu kalın ve geniştir öyle kolayca kırılıp kıvrılmadığı için güvenlidir. yıllardır kullanırım hiç delinmedi veya delik çıkmadı. torbanın ayağa gelen kısmında ayrıca miflon bi astarı bile var ki bacağı terletmesin, batmasın. ama alttaki boşaltma bölümü klip şeklinde ve güvensiz, çekiştirirken bi yere takılınca her an açılabilir. buna da bi çözüm buldum :wink:
    klipin devamı olan 2-3cm lik borunun ucunu uygun bi materyalle tıka. mesela ben bi tükenmez kalem kapağı kullanıyorum %100 çözüm
    kazara klip açılsa bile idrar etrafa akmaz.
    ayrıca conveen in PS ları çok ince ve esnek pek rahatsızlık vermez. uygun ebadı bulmak önemli tabii. haa bi küçüğü çok küçük , bi büyüğü de büyük geliyor deyip ortada bi ölçü arıyorsanız ve yoksa, küçük olandan alın yukarda resmini koyduğum ilaç kutusunun ağzına yine resimdeki gibi rulo yapıp gerdirerek takın bi kaç gün sıcakta bekletin (kışın radyatörün üstü- yazın güneş alan bi camın önü) tam aradaki ölçüye geliyor.

Üye
    Günay1944 Avatarı

Son Giriş
    27.03-2009
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Oturanboğa TAK dediğin şeyi anlayamadım açıklarsan iyi olur. 1 tane torba için 4-5 ytl çok değilmi ya? Biz Nu-life ps kullanıyoruz memnunuz ama torbayı aldığım firmayı hatırlamıyorum sanırım tanesi 0,50 yenikuruştu. Bayke tşk vallahi çözümler süper umarım işe yarar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Evet, sahiden de pahalı. Ama 2 hafta kullanıyorsanız benim gibi, o zaman değiyor doğrusu.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bayke Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    07.02-2009
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/Beykoz
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ne iki haftası..? :lol: :lol:
    hiç eskimiyo ki mubarek
    antiseptik ve su+sabunla iyi yıkanıp temizlenirse aylarca kullanılabilir.
    ben şimdiye kadar eskidiği için hiç çöpe atmadım.
    torbaya bakıp "ulan bu kadar çingenelik pintilik yeter at şunu yenisini kullan ki sektör para kazansın" diyene kadar kullandım.

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

nu life yanlıs bi marka prezervatif sondada boyu cok uzun penis basının oturdugu yer uygun değil.. bence conveene gecersen bu sorunlardan kurtulucaksın.. bende cok arayısta bulundum, su an için turkiye sartlarında en uygun olan conveen.. conveen bulamıyorsan vicromed bulmayı dene.. o da nu-lifedan iyi sonuc verecektir.. birde yukarda dediğim gibi PS"yi kullanmadan once ac alttan kes ve boyunu ayarla penis kokunde sıkma derdi kalmayacaktır babanın..
    torbadada gene conveen yada bulabilirsen mentor freedom tavsiye edebilirim..

Üye
    ziftinpeki Avatarı

Son Giriş
    16.02-2011
    Saat
    01:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğer bulmakta sıkıntı çeken arkadaşlar varsa ben aşada linkini verdiğim siteden alıyorum siparişimin ertesi günü elimde oluyor sitede beden ve adet secebiliyoruz ayrıca son derece ilgili müşteri hizmetleri var siparişi ister banka havalesi isterseniz kapıda ödeyebiliyorsunuz 5.50tl sabit ptt kargosu ile geliyor kesinlikle tavsiye ederim

Prezervatif Sonda Coloplast-Conveen
    Medikal Sarf Malzemeler :: Sonda Çeşitleri :: Prezervatif Sonda Coloplast-Conveen - Medikal Ürünler

torba olarakta cok masrafa girmeye gerek yok bence beynelminel bıçakcılar idrar torbası gayet başarılı bence

Medikal Sarf Malzemeler :: İdrar Torbaları-Çeşitleri :: İdrar Torbası-Musluklu 2LT-Bıçakcılar-Standart - Medikal Ürünler

haa yok ben illa conveen torba kullanırım diyosanız oda sitede mevcut

Medikal Sarf Malzemeler :: İdrar Torbaları-Çeşitleri :: Bacak İdrar Torbası-1500ml-Emniyetli-Coloplast Conveen - Medikal Ürünler

Üye
    Sameet Avatarı

Son Giriş
    14.05-2011
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Conveen o kadar çok geçmiş ki ben de bi denemek istedim Bilgiler için de çok teşekkürler. Yaklaşık 2 hafta once kullanımımı değiştirdim sizin verdiğiniz bilgilerle.
    Ben de sondaları aşağıdaki adresten alıyorum. Araştırdım, fiyatları makul gibi. hepimize geçmiş olsun

Conveen İnkontinans Ürünleri ve Aksesuarları

Üye
    atildertli Avatarı

Gerçek Adı
    atıl
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    19:05
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende okey kullanıyom içinde 12 tane var 10 tl.çok memnun um.bu arada ben evli değilim (kaçak dövüşüyom) 1 seans 50 tl kız 20 yaşında

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

atildertli prezervatifin sonunda sonda ekle direk prezervatif diye algılama :=)

Üye
    c555 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tıbbi flaster diyorum başkada bieşey demiyorum

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

betafix candır

Üye
    freee Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul/kadıköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    perezervatif sondanın penise takılması için bir yapıştırıcı kullanıyorum bunu sürdükten sonra istediginiz kadar rahatca gün boyu merak etmeden gezebilirsiniz.20 senedir bu ürünü kullanıyyorum almanyadan getirtiyordum.fakat bu aralar sıkıntı oldu getirtemiyorum.hiç bir yan etkisini görmedim .türkiyede cok aradım bulamadım.getirten olursa uygun fiyata bende ortak olup alırım.cilt yapıştırıcısı deniyor bizde ama çok aramamam ragmen bulamadım burda.ürün orjinal adı HAUTKLEBER Sauer 5001 2X28 g

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

LinkBacks (?)

1. 22.03-2011, 10:53