Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:08
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar fizik doktorum bana kaslarını güçlendirmek için evde kullalanılan bisikletlerden al dedi,arkadaşlar sizce hangisi marka almam daha iyi olur daha verimli ayak kasları gelişir sizce..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Burada önemli olan şey, bacaklarındaki kas gücüdür, kontroldür. Eğer kas gücü varsa, hangi marka/model olduğu çok da önemli değil. Ama kas gücü ve his yoksa, o zaman spor mağazalarından değil, medikal mağazalarından almak gerek. Çünkü o zaman pedalın dönüş hızı vs. çok çok önemli bir etken haline geliyor...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

başkanım çok teşekkür ederim,benim kaslar güçsüz ayak kasları güçlendirmek için bana bi yol göster ben öyle hareket edeyim yani hangi aletleri almam gerekir kondüsyonmu spor aletimi hangisini almamı istersin başkanım yardımcı olurmusun sana zahmet saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Bilemiyorum. Bence uzman satıcıların olduğu bir spor mağazasından alırsanız bilgi vereceklerdir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

başkanım öylede adamlar magazasında medikalci herneyse aletlerini satmak için şunu al der oda çok iyi tanıdık birisi olacakki tam işime yarıycak bi alet versin..

Üye
    ghn Avatarı

Son Giriş
    09.08-2012
    Saat
    03:36
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bacaklarda hareket yoksa kendi dönen bisikletler var Body Fit Spor Aleti - ürün bu linkte hiç düşünme al ama hareket var güçsüz diyosan Voit Bk 10 Kondisyon Bisikleti - VoitBayi.com bu linktekini al manual bi cihaz güç kademeli istedğin güçte cevırebılıysun bende kullanıyorum üstelik hem kol hem bacak çalışabılıysun öbür büyük cihazlra hiç para verme derim

Üye
    cahit gönen Avatarı

Son Giriş
    31.07-2017
    Saat
    18:20
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım gnhisimli arkadaşın verdiği voit bk 10 linkindeki bisikleti ben aldımkullanıyorum.malatyadaki sevgi fizik tedavideki dr bayram bey tavsiyeetti.küçük ve kademeli olduğu için evin heryerinde kullanabilirsin

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar çok sagolun ilginize teşekkür ederim,benim sorunum ayagımda güçsüzlük var şuan botoxs yapılıyor,kaslar gerdigi için rahat yürüyemiyorum..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Bak, şurada bir arkadaş satıyormuş: http://www.engelliler.biz/forum/alim...heravital.html

Bir de fuarda Sinaps Medikalde aşağıdaki ürün vardı. Yanlış anımsamıyorsam fiyatı 2000 tl gibi bir şeydi:

Sinaps Sağlık Hizmetleri - SİNAPS AKTİF/PASİF EGZERSİZ ÜNİTESİ
    72 aKTİF%20PASİF - Kasları çalıştırmak için Dunlop eliptik bisiklet 311 el 400..?

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    saygılar başkanım,fizik doktorum bana kondüsyon aleti alabilirsen al dedi,bende baktım başkanım resimde ki aletin ayak tam oturmalı şeklinde var,denedim o çok güzel rahatlattı,satış magazasında inceledim 5 dk denedim güzeldi yani alsammı onu..