Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın; arkadaşlar,
    Bu konu için Hi-slip Plus firması satış müdürü Fatih beyin daveti üzerine üretici firmanın fabrikayı ziyarete gittim..firma yetkilileri ile birebir görüştüm.firma yetkilisi Tunç bey ile görüşmem de,Tunç bey de bizlerden biri olarak bu üretilen Hİ-SİLP sondaları bizzat kendiside kullanıyor..omirilik felçli olmasından dolayı bizler gibi sorunlarla uğraştıkları için biz hastaların rahatı hususunda yardımcı olmak,hayatı kolaylaştırmak adına benim kişisel sorunlarımı dinlediler..bazı dostlarımında iletmem istedikleri sorunları da ilettim..bazı kişilerin vucüt enzimleri yeni üretilen ürüne duyarlı olabilineceği bu hususda gelen sorunların da acilen giderildiğini ve imalatın o yönde tekrar düzenlendiğini belirttiler.
    bu ürünlerin saklama kullanma gibi hususlarda iklimsel farklılıklardan dolayıda, duyarlı veya hissiyat ölçüleri farklı hastalarda uyum farkına yolaçma ihtimalinin çok düşük olmasına karşın sorunun doktorlarla birebir görüşüldüğü ve bu kullanılan Hİ-SLİP sondalar hakkında hastalardan şikayet duyulmadığını belirtmişler...
    TUZ miktarının ilklimsel ve vücudun tolere edeceği bir düzeyde olup mesanede kalmayacağını, zararın vücuda dokunmayacağını belirttiler.
    TUZ lu steril su poşette olup sondanın eskiden yüzeyinde de kaplanmış bir pozisyonda üretildiği ve steril suyun çok az tuz ihtiva ettiği ,kullanımda çözelti zamanı uzadığı;yeni ürünün kayganlığın daha mükemmel vede kısa zamanda tak yapma ya elverdiği için bu ürünleri; sayın TUNÇ beyde ilk denemeler yapılarak da hastalara sunulduğu belirtildi..
    üretilen yeni üründen yurt dışınada devamlı gönderildiği ve hiç bir sorun bildirilmediği belirtildi...
    sonuçta; her hasta bir olmadığı gibi her metobolizmada aynı belirtilerde olması mümkün değildir.
    yeni üretilen mamüllerin biz dostları rahatsız etmeyecek teknik özelliklere göre imal ettiklerini belirttiler. bu doyurucu bilğilerle uğurlandım...
    Tunç bey ve tüm firma yetkilileri her hangi bir sorunda direk olarak fabrikayı arayıp sorunu birebir iletebileceğimizi özellikle beirttiler...
    sağılarımla,

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Geçen gün bu yeni versiyon sondalar bana da geldi. Bende hiç bir soruna yol açmadı.

İletilen şikayetler doğrultusunda yeni bir düzenleme yapacak olmaları güzel. Sonda gibi kullanıcı alışkanlığının uç noktada olduğu bir üründe yaşanan sorun kişisel olarak çok can sıkıcı olur.

K.Altun, eelinde eski versiyon sonda yeteri kadar var mı? Medikalcin Oasis'ten eski versiyon sonda temin edip sana verebilir diye düşünüyorum..?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    K.Altun Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nurullah baytekin;
    Mesele ürünlerin saklanması ve kullanımından kaynaklanmıyor ki yeni üretilen taklara eklenen tuzdan kaynaklanıyor.

Açık konuşmak gerekirse bana gelen ilk 2 partideki tuz miktarını tolere edebilecek bir babayiğit tanımıyorum. Abi deniz tuzu nasıl tolere edilebilir. Robot tak yapsa o bile paslanırdı, o derece tuzluydu. Tepki sonrası üretilen ürünlerde tuz azaltıysa ve bu lafları onun için söylüyorlarsa onu bilemem ama ilk ürünlerdeki durum ne yazıkki bu şekildeydi.

Keşke üründe bizim haberimiz olmadan bu tarz bir değişiklik yapılmak yerine bizlere de sorularak yapılsaydı.

OturanBoğa;
    Herkese benden sonra gelmiş piyango bana vurmuş anlaşılan ilk ürünleri ben kullanmışım. Sizdeki katater ve soketlerin tuzluluk oranı nasıl Bülent bey, bendekilere göre bir farklılık varmı acaba. Düzenleme denilen şey tuz oranıyla alakalı mı olacak cevaplardan bu yönde açık bir sonuç çıkarılabilirmi.

Hocam sorunda orada elimdeki taklar bitiyor. Depodan eski taklardan getirsek nereye kadar devam oda eninde sonunda bitecek.

Bu sorunu konuşabileceğim mümkünse sizin konuştuğunuz yetkilinin numarasını özelden bana gönderebilirseniz müteşekkir olurum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Oasis pazarlama müdürü Fatih beyle iletişime geçebilirsin: 0533 630 34 85

Bana gelen partideki suyun tadına baktım, tuzlu. Bu tuz sendekilerden az mı, inan bilemiyorum.

Düzenleme denilen şey tuz miktarının optimize edilmesi gibi geldi bana...

Daha önce de yazdığım gibi, burada üreticinin bu değişikliği yapma nedeni, anladığım kadarıyla, sondaların saklanma koşullarından kaynaklı sorunları bertaraf etmek...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

K.Altun, kasılmaların devam ediyor mu? Nedir son durum?

Üye
    K.Altun Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Konuyu hortlaşmış gibi olacağım ama yazmazsam Qasis'e ayıp olur. Oturan Boğa ile yazışmamızdan sonra Qasisden bir bey evime geldi sanırım ismi Sinandı elimdeki tuzlu seriyi alıp yerine bizim isteklerimiz doğrultusunda yeni ürettikleri TAK'lardan verdiler. Bundan sonrada bize göre ürün geliştirmesi yapacaklarını söylediler. Dilekolay 3 sene olmuş gerçektende o günden sonra Su kitli Hi-Slip TAK'larla ilgili bir sorun yaşamadım.

Veshasılı, kullanıcısına değer verip evime kadar gelen ve dedikleri gibi sorunsuz ürünler üretmeye devam eden QASİS'e teşekkür edip konuyu kapatıyor, geçte olsa alakasından dolayı Oturan Boğa'ya teşekkür ediyorum...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12