Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 28 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    22:04
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    işitme engelli anneler uyurken bebek ağladığında titreşimle çalışıp anneyi uyandıran bir cihaz var mı? bilgisi olan var mı?

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bellman & Symfon
    img 290 - İşitme engelli anneler için bebek ağladığında çalışan titreşimli cihaz var mı?

ben anne değilim inşallah rabbim nasip eder sizin gibi işitme engelliyim..bu linki buldum tıklayın inceleyin
    yabancı dille verilmiş sırf görüntülere bakabilmeniz için linki verdim..il olarak nerdesiniz bilmiyorum..
    medicalcilerin olduğu yerlere gidin bu markayı sorun derim..
    bebeğiniz gece ağladığında kalkıp ona mamasını verebilirsiniz. kapınız çaldığında açabilirsiniz.. çok kullanışlı ve gelişmiş bir teknoloji..

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

b babyobserver - İşitme engelli anneler için bebek ağladığında çalışan titreşimli cihaz var mı?

Özellikleri:

Baby Observer kullanımı son derece kolay, işitme engelli anneler için tasarlanmış, bebek gözlem ünitesidir. Sese duyarlı bir verici ile titreşim ve sesli uyarı özelliğine sahip alıcı üniteden oluşmaktadır. Bebek yatağının yakınlarında tutulan verici ünite, bebeğiniz ağladığında sesi tespit eder ve kablosuz bir sinyal ile alıcı üniteyi harekete geçirir.

Alıcı ünite oldukça etkili titreşimli ve sesli uyarı sistemine sahiptir. Sinyali tespit eder etmez, sizi uyarır. İşitme kayıplı anneler Baby Observer üzerlerindeyken, bebekleri uyandığında haberdar olacağını bilerek bebeklerini rahatlıkla odasında bırakıp, işleri ile ilgilenebilir. Bebek uyandığında ve ağladığında Baby Observer sizi uyaracaktır. Çocuğunuz büyüdüğünde sistemi bir çağrı cihazı olarak da kullanabilirsiniz. Bu sefer alıcı üniteyi çocuğunuz kullanacaktır. Çocuğunuzun yanınıza gelmesini istediğinizde sadece verici üniteye seslenin. Sesi tespit eden verici derhal alıcıya bir sinyal gönderir ve alıcı çocuğunuzu titreşim ile ya da sesli olarak uyaracaktır.

Ünite evin içinde ve dışında yaklaşık 30-40 metreye kadar kullanılabilir. 3 alkalin pil ile kullanılır. Kabini üzerinde var olan pil ölçüm göstergesi sayesinde kullanıcı pilin ne zaman değişmesi gerektiğini bilebilir.

Not: Bu adresle iletişime geçip cihazı temin edebilirsiniz: Bebek Telsizi

Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim her ikinize de daha doğuma 2buçuk ay var ama hazırlıklı olmak istiyorum....rabbim sizlere de hayırlı evlatlar nasip etsin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Benim bir arkadaşım yurt dışından Belman almıştı. Çok çok memnun olduğunu biliyorum... Ama Türkiye'de satılıyor mu, ondan haberim yok.

Amazon'da 170$: Amazon.com: Bellman Visit Alerting System with Pager Receiver Value Pack 1: Health & Personal Care
    41KBOdRDxYL. SL500 AA280  - İşitme engelli anneler için bebek ağladığında çalışan titreşimli cihaz var mı?

Bellman'In Amazon sayfası: Amazon.com: Bellman & Symfon - Health & Personal Care
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bizim zamanımızda böyle şeyler icat edilmemişti

Çocuklarım küçükken ağladıklarında görmediğim zaman ne çok üzülürdüm

Şimdiki engelliler eskiye nazaran çok sanslılar...

Sevgili nuran annelik çok güzel bir duygu,bebeğin inşallah sağlıklı doğar ve ömür boyu mutluluğunuza mutluluk katan hayırlı bir evlat olur.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

allah saglikli cocuk nasip etsin anali babali buyur insallah sevgili nuran

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

...ansızın...;

Evet, şimdiki nesil çok şanslı bence de.. Ama o şansı değerlendirebilmek için para lazım insana! Para olmayınca varlık içinde yokluk yaşayınca katlanmasıda o kadar zor olur diye düşünüyorum.. Keşke SGK karşılasa tüm bu ihtiyaçları.. Mesela bu bebek telsizi işitme engelli anneler için çok önemli bir ihtiyaç.. Lüks değil yani..

Nuran'cım bebeğin dünyaya geldiğinde Havva teyzesi için kokla, öp onu hemi?.. Allah analı babalı büyütsün bacım..

Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler arkadaşlar idistekine biraz baktım mail yazdım cevap gelmedi arattım açan olmadı.amazondaki de güzel görünüyor ama nasıl temin edebilirim ki.idisteki olmazsa bakacam artık çaresine sonuçta oğlum herşeyden önemliannelik şimdi bile bu kadar güzelken bebeğini kucağına aldığında ne kadar güzel olur ALLAH bilir....

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: nuran Mesajı Gör
    teşekkür ederim her ikinize de daha doğuma 2buçuk ay var ama hazırlıklı olmak istiyorum....rabbim sizlere de hayırlı evlatlar nasip etsin
    inşallah Allah razı olsun güzel dilekleriniz için..

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

yok modetorum isitme kayipli anneler icin hayat o kadar zor degil hissi bir sekilde insan cok istedigi bir seyi anliyor bence bebek anne icin en onemli sey oldugundan alesta durur
    yoksa o kadawr isitme engelli anneler oluyor cocuklari hayatta cokta basarili oluyor
    ben nuranin korkularinin yersiz oldugunu basarili bir anne oldugunu dusunuyorum

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

shukufe;

Hissetme olayına birşey diyemem çünkü inanırım.. Ama teknik destekde almak lazım.. Dünyanın binbir türlü hali var..

Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

işitme engelli annelerle konuştum biraz nasıl baktınız bebeğe diye genelde yanımda uyutttum elim hep üzerinde idi hafif kımıltısında hemen uyandım dediler. korku değilde endişelerim var elbette... imkanım varken bebeğim için gerekli birşeyi istiyorum o kadar.gönül isterdi ki dediğiniz gibi tüm işitme engelli anneler için böyle gerekli şeyler bedava dağıtılsa
    bu arada hele bi doğsun öpmek ne kelime yiyecem ben kuzumu

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Nuran bacım, bebek telsizini alacak olursan kullanmaya başladıktan sonra tecrübeni bu başlığa yazabilir misin? Hem ben merak ediyorum bahsedilen özellikleri ne kadar işe yarıyor, hemde bebek telsizi almayı düşünen işitme engelli annelere fikir olmuş olur.. Gerçi daha 2 ayın var ama, ben unuturum belki bu başlığı, hiç değilse sen aklında tutarsın diye şimdiden söylemek istedim canım..

Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu belman ürünleri türkiye'de de satılıyor. şu linkte görmüştüm: işitme Cihazlar, işitme Aksesuarlar, Beltone işitme Cihaz, işitme Cihaz Pilleri

"BE 1490 BEBEK AĞLAMA VERİCİSİ
    Bebeğiniz ağlarken farketmenizi sağlar. Birden fazla çocuğunuz varsa, dört vericiye kadar kullanabilirsiniz. Böylece kimin bakımınıza ihtiyacı olduğunu bilebilirsiniz."

ancak kdv-gümrük vs. yüzünden bu tür şeylerin fiyatı dolayı çok tuzlu olabiliyor. bence imkanınız varsa yurtdışından aldırın getirtin derim.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon