Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ortasekerli Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar.orta kulak iltihabım olduğundan bir damla su bile kaçmaması gerektiğinden denize giremiyorum girsemde gönlümce yüzemiyorum.bu işi kökünen halleden bir ürün yada formül arıyorum.yıllardır yağtıığm vazelinli pamuk.ama böyle başka birşey arıyorum hani şu yüzücülerin taktığı başlarına taktığı bandaj gibi birşey var.kulaklarıda kapatıyor o faydalımı yada ne yaparak kulağa su kaçmasını önelye bilirim.nerelerde bulabilirim.
    birde hani uyuyrken gözlerini kapatmak iin takılan bir bandaj varya onun adı nedir nelererde satılır.

Üye
    ebediyata Avatarı

Gerçek Adı
    m.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim uykum hassas olduğu için gece yatarken kulak tıkacı kullanıyorum 3m1100 gayet kullanışlı ve ses kesici. Yumuşak, parmaklarınızın arasında yuvarlıyorsunuz ve inceliyor sonra kulağınıza tıkadıktan sonra 4-5 saniye de genleşiyor ve kapatıyor kulağı.
    Suyu engeller mi bilinmez ama denemekte fayda var. Şu adresten bakabilirsiniz.
    http://www.malzemem.com/urun/-3m-110...i-20-cift.aspx

Burada 10 çift satılmış ama eczanelerde tek çiftini 2 liraya filan bulursunuz.

Uyurken gözleri kapatan şeyleri de uyku gözlüğü, uyku maskesi adları altında sorarsanız bulabilirsiniz.

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Su sporları için yapılmış silikon kulak tıkaçları var.
    Havuzda bizzat kullanıyorum çok rahat ettim kısmetse yazında denizde kullanacağım, tavsiye ederim.
    Spor mağazalarında veya deniz malzemeleri satan dükkanlarda bulabilirsiniz, Fiyatıda çok ama çok ucuz.

Üye
    selcuksoray Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.09-2015
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ebediyata katılıyorum ,ben de uzun o tıkaçlardan kullanıyorum uyurken, o kadar rahat ki anlatamam ...
    ama deniz ve havuz için markaların deniz ürünleri bölümünde su geçirmeyen tıkaçlar var ,mutlaka onları almalısın ,ben speedo nun almıştım en az 2-3 sezon kullandım ,ama kaybettim gene alacağım...

Üye
    çhita Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    27.02-2014
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende 2000 yılında köyde havuza ters hareketle sırt üstu havuza atladım iki kulağımın zarı basınçla zarar gördü ayda yada iki ayda bir mutlaka kullaklarım intihap kapıyor yada kapanıyor. dr. alkollu/oksijenli yüksek dozajlı el hazırlamalı bir damla yazdırıyor. bir tek o işe yarıyor. sizc ene yapmalıyım